KLAMÚ MÉDIÁ NA ČELE S OPOZÍCIOU ÚMYSELNE?

39
25103

Keď v roku 2012 prepukli protesty proti korupcii s názvom Gorila, určite si všetci spomínate na spôsob, ako naše médiá buď neinformovali, resp. informovali veľmi klamlivo, tak ako som dokázal aj v článku Klamú médiá na čele so SME úmyselne? Vtedy tieto protesty začala organizovať skupina úplne neznámych osôb a väčšina médií počet zúčastnených na prvom proteste výrazne podhodnotila.

Avšak necelé dva roky potom, ako pôvodné protesty proti korupcii násilne rozbila a rozstrieľala polícia ešte pod vedením Daniela Lipšica (mimochodom dodnes sa slušným ľuďom za tento brutálny zásah polície, ktorý naviac obhajoval klamstvami neospravedlnil), doba pokročila a veľa vecí sa zmenilo.

Nezmenená zostala chytľavá formulka – protest proti korupcii. Avšak organizátori sú už viac ako známi. A aj keď to môže vyznievať neuveriteľne, ale áno, bohužiaľ je to tak. Jedným z lídrov protestov je ten istý Daniel Lipšic, čo v roku 2012… Sekundujú mu Alojz Hlina, Igor Matovič a Richard Sulík. V skratke povedané, súčasná opozičná úderka.

Okrem zmeny na postoch organizátorov je zaujímavá aj zmena v prístupe médií. Odhliadnuc od faktu, že súčasným opozičným protikorupčným protestom sa starajú o celkom slušné promo ešte pred samotnou realizáciou protestu, nedá sa nevšimnúť si aj nasledovnú skutočnosť.

Titulky týkajúce sa posledného protestu:

tvnoviny.sk (Markíza): Pochod proti korupcii. V Bratislave sa búrili tisícky ľudí
tyzden.sk: 5000 ľudí prišlo pred Národnú radu
SME: Na proteste proti korupcii bolo 
niekoľko tisíc ľudí
Topky.sk:  Takto tisícky ľudí demonštrovali: Srholec, Handzuš a herci poslali vláde odkaz!
Noviny.sk (JOJ): Protest proti korupcii vo vláde. V Bratislave skandovali tisíce ľudí
Aktualne.sk: Stop korupcii. Viac ako dve tisíc ľudí pochodovalo na parlament
Aktuality.sk: Demonštrácie v Bratislave: Dav pochodoval na parlament (odhad v článku viac ako 2500 ľudí)
atď…

Korunu tomu celému nasadila FB stránka antiFICO, ktorá má na sociálnej sieti viac ako 112 tisíc lajkujúcich a na sociálnych sieťach figuruje aj ako  hostiteľ aktuálnych protikorupčných protestov, svojim statusom:

Rekapitulácia dnešnej akcie…
Mnohé médiá si urobili zábery z námestia pred 17:00 keď sa ľudia ešte len schádzali. Postupne sa snažili korigovať počty účastníkov. Reálne bolo najviac ľudí o 17:30 – 19:30, keď sa k pochodu pridávali ďalší a ďalší. Pred NR SR pripochodovalo zhruba 5000 ľudí. Ulica Palisády bola komepletne zaplnená davom. Najviac ma dojali “čísla” o počtoch v niektorých médiách, ktoré uviedli pár stovák až tisícka ľudí. Takže pre všetkých, ktorí stále nevedia ako vyzerá “pár stovák”, pripájam fotky. Zajtra ráno skúsime aj nejaké video. Prosím o zdieľanie, nech celé Slovensko vidí tých “pár stovák”

Táto stránka je samozrejme v réžii Lipšica a spol, čo dokazuje aj mazanie a blokovanie nepohodlných príspevkov resp. užívateľov. Blokovanie vás čaká ak poukážete na skutočnosť, že kauzy nemá iba SMER, ale aj ďalšie politické strany, alebo. že Lipšic teraz bojuje proti korupcii, avšak pred dvomi rokmi bojoval proti ľuďom.

Vráťme sa ale k realite tisícov búriacich sa ľudí. Nakoľko médiá informujú o niečom veľkom a šikovne to dotvárajú profesionálnymi fotkami. Ale bolo to naozaj tak? Na fotografii nižšie je letecký záber námestia SNP, na ktorom je vyznačených 1160 osôb…

Samozrejme sa objavia argumenty, že väčšina ľudí sa pridala až pri pochode k parlamentu. Aj jeden z organizátorov Igor Matovič počet účastníkov opieral o počet rozdaných sviečok, ktorých malo byť 3600 a to sa ešte cca 50 metrovému zástupu pochodujúcich ľudí sviečky neušli.

Avšak keď si opäť pozriete letecký záber pred NR SR a spočítate zapálené sviečky, tak napočítate okolo 960 svetielok. Ľudí tam je samozrejme viac, lebo nie všetci mali zapálenú sviečku, ale 5000?

parlament960

Takže je viac ako evidentné, že médiá sú týmto protestom nápomocné a budia dojem obrovského odporu. A politickým organizátorom dokonca už pomáhajú aj “celebrity” typu Latinák, Stanke, Srholec a ďalší…

Otázku, komu a prečo toto všetko čo som popísal vyhovuje, si musí zodpovedať každý sám…

 

Ak sa vám článok páčil, môžete ho zdieľať medzi známych. Ďakujem.
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

39 KOMENTÁROV

 1. Bol som v sprievode,schvalne som si ho prešiel celý ,sviečku držal tak každý 5-ty …….

  Pán Gažo ja chápem,že máte zášť na Lipšica kvoli masakru v lieviku pod BA hradom 9.3.2012..ale k tomu aby ste pochopil súvislosti musíte poznať trochu historiu .
  uvedomte si ,že napriek tomu ,že bol Lipšic ministrom vnútra..to ešte neznamená,že mál absolut.moc nad všetkýmií svojimi podriadenými,z ktorých mnohí boli aktívni ešte ako ŠTBáci za býv.režimu..
  Uvedomte si kto má stále v tomto štáte najvyššiu moc ..sú to bývalí ŠTBáci gen. Lorenc/ktorý inicioval masaker 17.11.89 na Narodni tridě a tento scenár okopíroval aj 9.3.12 pod Ba hradom..Na oblbnuite Pčolinského poslal Lorenc s haščákom svoju volavku KGBáka Kočnera/Pčolinský to mediám priznal/.
  Pčolinksý napr. na nám.SNP vyrevoval do mikrofonu Ukončujem ofic.akciu ,ale polic.autá /na príkaz lorenca / viedli demonštrantov do vopred pripravenejpasce/lieviku pod BAhradom presne okopírované z 17.11.89 ,keď ŠTbáci nasmerovali dav zvyšehrdau na NárodniTridu do psace z ktorej nebolo úniku…aby bojazlivy narod uveril,že zabili študenta Šmída,ktoreho rolusi zahral ŠTBák Ružička…
  Cielom bolo vyhnať ludí do ulíc a skrýťsa za nich ,že oni robia revoluciu,ktoru potom ŠTBáci využili na vsoje obohacovanie sa cez Dlhodobo predtým napalan.Velku a Kup.privatizáciu..ziskali ek.movć a vplyv a dnes držia Fiaca/predtým mečiara / za gule…

  • Som Gašo…dakujem za pochopenie;) ok. tak pred NRSR je 960 ludi so svieckami a 4 tisic bez sviecok.
   Co sa tyka Lipsica, netvrdim, ze ma absolutnu moc, ale podla mojho nazoru sa namiesto ospravedlnovania masakru vymyslenymi klamstvami mohol jednoducho slusne ospravedlnit a zodpovednych potrestat… a ked uz trestat nemohol (kedze nie je najvyssi ako pisete), tak minimalne tomu ospravedlneniu mu fyzicky nic nebranilo…a to, ze poukazujem na jeho zlyhania neznamena, ze by som ho nenavidel…vsak kazdy ma nejaky charakter a aj on ma taky ako ma…

 2. A ešte jedna vec, Sulík, Hlina a Matovič nemajú za celé svoje pôsobenie ani jednu korupčnú kauzu alebo kauzu rozkrádania, čo a nedá povedať o 95% politickej scény. Tak si uvedomte, kto vás ľudia chce okrádať a kto nie. Jedine pán Sulík bol už vo vláde a ako sám priznal ako nová strana urobili chyby a nemali spolupracovať a nechať sa ovplyvniť hadmi z KDH, SDKÚ a pod. Slovák Slovák slepý je to človek, ale keď sa povie zdravotná starostlivosť zadarmo, vlaky za darmo tak hurááááá to je ono a zaplatí to kto? hahaha zdravotná starostlivosť zadarmo…tu ju máte milióny v riti, ktoré sa platia z našich daní. Z mojich odvodov do štátneho rozpočtu, každý mesiac 700 Eur a k čomu? Aby sa kradlo ešte viac a viac…

  • ako som spominal vyssie, ja vidim problem v samotnom systeme a nemam pocit ze by spominany pani chceli tento system od zakladov pomenit…
   ale aj odhliadnuc od toho, ani si nemyslim si, ze budovanie niecoho lepsieho v politike by sa malo stavat hlavne na tom, ci niekto mal, alebo nemal korupcnu kauzu…to mi pride prilis nenarocna poziadavka…nehovoriac o tom, ze do takehoto okruhu ludi sa mozu dostat aj osoby, co dokazu korupciu iba dokladne zakryt, ze sa na to nepride….
   ja posudzujem osoby s politickymi ambiciami podla vsetkych mne znamych cinov…k spominanym trom menam iba poviem, ze kedze nikoho koho nepoznam (nemyslim osobne, ale jeho ciny a spravanie) dopredu neodsudzujem, tak vsetci traja sancu u mna tiez dostali…ale uz aj premrhali…

 3. Správna otázka je či ste spokojný s tým ako vládnuca strana rozkráda štát na každom kroku, v každej sfére kde sa len kradnúť dá a ešte nám všetkým serie na hlavu a tvári sa, že všetko sa deje v náš prospech. Túto otázku si položte spoločne s tým či ste spokojný ako je vedená súdna moc a aké prináša výsledky, aké prípady a či sa vôbec nejakým legitímnym prípadom venuje prokuratúra. Prečo nebol vymenovaný právoplatne zvolený generálny prokurátor pán Čentéš a keď zodpoviete ľuďom na tieto otázky môžete spochybňovať protesty ľudí a polemizovať o tom či sú herci a neviem kto zapletený úmyselne do týchto protestov. Alebo potom ostáva zamyslieť sa nad všetkým a priznať si, že tento štát je neskutočne skorumpovaný, kradne Vám a vaším deťom a ich deťom z úst to posledné čo tu zostalo pričom neustále ničí podnikateľské prostredie odkiaľ plynie najviac prostriedkov do štátneho rozpočtu. Možno potom pochopíte, že už dávno sme sa mali Slováci zomknúť a zbaviť sa tejto pliagy, ktorá nás desaťročia okráda a to nehovorím len o SMERe, samozrejme pán Lipšic má kvôli jeho histórií to najmenšie právo vôbec hovoriť pred davom o spravedlnosti a práve ale nehádžme všetkých do jedného vreca a nespochybňujte úplne prirodzenú nespokojnosť so súčasným stavom v našej vlasti.

  • vladnuce strany rozkradaju stat na kazdom kroku od roku 1989 nonstop (dokazov je viac nez dost) akurat maju rozne metody a samozrejme kradnu pre tych svojich… cize pre mna nie je problem vladna strana, ale system, ktory dava stranam taketo moznosti….a tieto protesty podla mna neriesia system, ale ich cielom je iba vymenit vladnuce strany…

 4. aj ja aj ja chcem pridať svoj názor k tvojmu blogu
  tu je

  som zvedavý ako to bude pokračovať a ako to skončí.
  pretože splnenie ich požiadaviek je úplné minimum a vôbec nestačí.
  od začiatku to nazývajú “protest proti korupcii” a ja to od začiatku chápem ako protesty nie proti konkrétnemu prípadu korupcie v zdravotníctve a za potrestanie konkrétnych niekoľkých páchateľov ale ako protest proti celkovému stavu spoločnosti a proti celému tomu zhnitému systému.
  je tu veľká ignorácia občanov zo strany predsedu vlády, takže protesty by mali pokračovať a silnieť podla vzoru napr. ukrajincov, keby to malo trvať aj rok…

  potom je tu tá vec že čo by sa malo protestami dosiahnuť, lebo ani napr. vyprotestovanie pádu vlády a predčasné volby by na tom zlom systéme nič nezmenili
  väčšina protestujúcich asi túži po konečne veľkej celospoločenskej zmene k lepšiemu (a nemyslím tým zavedenie vedúcej úlohy strany do ústavy alebo znárodnenie majetku)

  neviem ako by sa to dalo dosiahnuť ale opäť si spomínam na sympatické hnutie v čechách z pred pár rokov “děkujeme odejděte!”

  a musím sa nahlas smiať na vyjadrení pani lašákovej z druhého článku že požiadavky protestujúcich sa dajú pohodlne vybaviť aj v parlamente a netreba kvôli tomu protestovať po uliciach
  práve naopak, práve pre ten parlament sme teraz tam kde sme a parlament plný spolupáchatelov je jedným z hlavných vinníkov a nepriateľov
  a naozaj platí príslovie že

  KEĎ ZASADÁ PARLAMENT, ZDRAVIE A MAJETOK OBČANOV JE V OHROZENÍ

  a kedže podla ústavy parlament zasadá stále, tak naše zdravie a majetok je pod útokom parlamentu plnom spolupáchatelov vkuse.
  tu si dovolím trochu parafrázovať velikána slovenského diktátorizmu otca vlasti: parlament je chorým prvkom slov. politickej scény

  a ešte reakcia na tvoju poslednú vetu
  mne to vyhovuje (že úderke pomáhajú už aj herci atd…) velmi velmi mi to vyhovuje
  lebo s nimi súhlasím

   • nie, práve naopak, ty si kokot

    (a demokraciu ako na ukrajine kde vládnu oligarchovia cez svoje bábky alebo aj priamo tu už dávno máme)

 5. Konspiracia nasa kazdodenna, neopustaj nas…. “Táto stránka je samozrejme v réžii Lipšica a spol, čo dokazuje aj mazanie a blokovanie nepohodlných príspevkov resp. užívateľov. ” – vazne? mas zdroj? ci len sen noci protestojanskej?

  – pocitanie bodiek je uplny debilizmus – priklad; ked sa v O2 arene Praha kona party, na placi je asi 7000ludi a dolna plocha ma velkost cca 3400m2. Tzn nieco okolo 2.1 cloveka na m2 a to nie je nikto natlaceny ako sardinka. Namestie pred branou na foto ma zhruba trojuholnikovy tvar, rozmer 37x55m, co znamena, ze je tam plocha asi 2000m2 (realne viac, lebo to 3uholnik nie je, ale lichobeznik). Uz len z tohoto porovnania, tam muselo byt zhruba 4000 ludi!
  Nehovoriac o tom, ze na foto pred branou NIESU ANI VYBODKOVANI VSETCI LUDIA. Ked dakto nie je skulavy, musi to jasne vidiet.

  Naco su dobre tieto stupidne uvahy, mi povedz, ked v diskusii pod inym clankom tvrdis, ze na protesty si zanevrel a povazujes ich za zbytocne….ale kecat o niecom, kde si nebol, nepovazujes za zbytocne??? a to nie si sam, dalsich spekulantov su stovky.

  • Chlape, ty na moje blogy viac reagujes, ako citas….vsimol som si to minule a teraz opat…ja som totiz napisal “spočítate zapálené sviečky, tak napočítate okolo 960 svetielok. Ľudí tam je samozrejme viac, lebo nie všetci mali zapálenú sviečku, ale 5000?” tak nechapem co tu zvyraznujes, ze som nevybodkoval vsetkych…ked som jasne napisal ze som ich ani nebodkoval…
   Co sa tyka plochy, ked som si to ja hodil do google map, vyslo mi, ze ludia zaberaju plochu necelych 1500 metrov stvorcovych…ale nech je teda ta tvoja 2 tisicova:)) ale na tu O2 arenu sa pozriem neskor, lebo to je na dlhsie pohladat v planoch…
   ohladne antiFICA skus kontaktovat pana Pcolinskeho…
   A ano pisal ze protesty povazujem za zbytocne, ale z pohladu dosiahnutia lepsej spolocnosti….cize pekne si to zasa vytrhol z kontextu…

   • Na sviecky som ani nereagoval, uz myslienka spocitavat sviecky je uplne chora a vybodkovani nie su ludia so svieckou, takze motas 2na3. Okrem toho si nepisal, ze si ich nebodkoval, tak si nevymyslaj. Aj ked mi je jasne, ze si obrazok odniekial vzal; nejaka banda blbcov s tym odvcera spamuje fakebuk.
    Google maps nema moznost merat, preto ti to vychadza zle; skus este jeden pokus. Jedna slovenska mapa ma moznost merat vzdialenost, najdi si.
    Nic som nevytrhol z kontextu, ibaze sam seba vytrhavas. Snad je jasne, ak je protest podla teba zbytocny, nie je dovod, aby si sa k tomu horlivo vyjadroval a staval vzdusne zamky, ked si tam vobec nebol, omg.
    To je slovenska specialita, ked sa k veciam najviac vyjadruju ludia, ktori tam ani neboli. Ako taka univerzalna vojacka Benova v EU, co sa dokaze vyjadrit aj k letom na Mars, chovu lososov aj pestovaniu articoky v stredozemnom podnebi.

    • reagujem na teba posledny krat, lebo odkedy si sa objavil na mojej stranke mas snahu vyvracat moje veci, ale vacsinou pouzivanim klamstiev (vynimku este urobim s tou O2 arenou, k tomu ked budem mat cas komentar pridam)…podla teba myslienka bodkovat sviecky chora moze byt, avsak vo vacsine medii sa prezentovalo to Matovicove vyjadrenie ako rozdal 3600 sviecok a na zaklade toho mi vacsina ludi argumentovala, ze ludi bolo az 4-5tisic, lebo sucastou vyjadrenia bolo aj ze posledny 50metrovy zastup ludi uz sviecku nedostal…rovnako, kedze pred NRSR bola nizsia intnenzita svetla, tak pocitat priamo osoby tam na zabere toho dronu by nebolo z mojej strany fer, lebo by som si mohol nabodkovat kolko by som chcel, takze najlepsie sa dalo odpichnut od svetla sviecok…a tych pred NRSR nebolo ani tisic a na obrazku je pekne vidiet, ze aj ked sa pripocitaju ludia bez sviecky, tak 5 tisic to nebude ani nahodou…normalny ludia co rozmyslaju a nie iba bezhlavo vyryvaju urcite videli video, ktore je v uvode clanku a od ktoreho sa clanok odvija, pripadne si nemaju problem nastavit 1:58 vo videu (kedze z obrazkoj je jednoznane, ze podklad je prave z toho videa), ak video na zaciatku nahodou prehliadli a urcite nebudu splietat sprostosti, typu ze napisem sice ked si “pozriete letecký záber pred NR SR a spočítate zapálené sviečky” ale nenapisal som, ze som bodkoval sviecky, tak som bodkoval ludi.

     Ze som odniekial obrazok vzal je dalsie tvoje klamstvo, nakolko som to vo windowsovskom skicari vlastnorucne bodkoval…neviem co kde s cim spamuje, ja som iba postrehol, ze par minut potom ako som ja zavesil clanok na mojej stranke sa nezavisle na mne objavil aj podobny obrazok od ineho autora https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1575034696064498&set=gm.758042574275547&type=1&theater (ci to je to, na co ty narazas neviem). Vsak podloz svoje tvrdenie linkom na tych spamerov, ktorych som samozrejme nemohol vykradnut, kedze autor toho co je tu som ja.

     Ze Google nema moznost merat vzdialenosti je dalsie klamstvo…kazdy kto klikne pravym talcitkom na google mapu hned tam uvidi moznost “Meranie vzdialenosti”…ked si pomeras a spocitas zastavanu plochu ludmi (nie vseobecny trojuholnik), potom mi tu napis presnu plochu…

     Ked je pre mna potest zbytocny vzhladom k zmene k lepsiemu, neznamena, ze je zbytocny aj vzhladom k moznosti zmeny k horsiemu (a nezabudni teraz zacat tvrdit, ze som napisal, ze po ficovi uz lepsie byt nemoze:D:D)

     • Takze tvoje blbosti, teda “veci” je zakazane vyvracat, lebo su najmudrejsie a najspravnejsie? :-D LOOOL, ta šme še pobaviiiľiii :-D

      Preco je blbost bodkovat sviecky? lebo ze mohli davno zhasnut, kym boli pred branou a ze nemusi ich byt vsetky vidiet pod uhlom z ktoreho snima kamera? na to snad treba vysoku skolu???

      A doprdele, tak si to bodkoval, ci nebodkoval? VED TY KLAMES alebo nevies co hovoris, si odporujes v dvoch prispevkoch po sebe.
      Najprv si to vobec nebodkoval,””….ked som jasne napisal ze som ich ani nebodkoval…”” >> teraz pises >>”” nakolko som to vo windowsovskom skicari vlastnorucne bodkoval…”” >> Co si ty nenormalny? ved nevies sam co splietas.

      Ked chces vidiet spamerov, chod na FB hospodarske noviny, tam toho najdes dost. Najma dajaka sliepka Hasprunova s tym operuje.

      Pouzivam maps classic, tam ta moznost nie je. Pozeram ze v novych je, tak aspon tu v jedinom bode mas pravdu.
      Ked to pomeras nie ako 3uholnik, vyjde este vacsia plocha ako som pisal. Sa nauc merat a vyjde ti minimalne to, co mne.

      Netvrdim nic, co si nenapisal. Akurat ty si odpovedas na nieco, co som ja nepisal. Vlastne temy a odpovede na nich.

      V com bude protest zmena k horsiemu? ved dojebanejsie ako s Ficom to uz byt nemoze. Banda dementov v SMer a.s. je najhorsie, co tu bolo. Ani ty tomu neveris, ze by zrazu zacal Lipsic zarabat a predal republiku dakomu neviem kde do zahranicia. Na take daco sa mu ani hlasov nedostane.

      • si fakt klasik…
       nikde som nepisal, ze moje “veci” je zakazane vyvracat, ani ze su najmudrejsie, ja som napisal “mas snahu vyvracat moje veci, ale vacsinou pouzivanim klamstiev”, preto sa mi uz n a teba nechce zabijat cas..

       toto je zasa vytrhavanie z kotextu…”som jasne napisal, ze som ich ani nebodkoval” je z debaty, kde sme sa bavili o ludoch bez sviecky pred NR SR, “nakolko som to vo windowsovskom skicari vlastnorucne bodkoval…” je z debaty o kolujucom obrazku ktory som mal ukradnut…mimochodom stale cakam na ten link, co dokaze, ze som ten obrazok niekomu zobral, ako si pisal predtym…(ale kedze je to klamstvo, tak je jasne ze link nebude)
       takze vidime kto splieta…

       a ten obrazok s tou plochou tu namiesto neoveritelnych reci mozes tiez radsej zavesit aj s tvojimi rozmermi nech sa vsetci poucime, lebo mi sprostejsi sme pomocou google maps, ktore este pred niekolkymi hodinami “nemali moznost merat” pomeranim zabratej plochy (rozdelenej na jeden lichobeznik /rozmerov 40m,14m, 46m/a k tomu maly trojuholnik /22m, 10m/) dospeli k ploche okolo 1400m2..

       ale k tej O2 arene som chcel povodne…ta plocha 3400 by mohla sediet, lebo hokejova plocha je cca 1800 a ked sa rozoberu tie tribuny po obvode tak by to mohlo byt…tych sedem tisic na nej neviem overit, ale ked pristupim na tych 2 ludi na m2, tak potom to aj tak vychadza iba na teoretickych 2800 co je iba o nieco viac ako polovica z tych medializovanych 5 tisic…na taky pocet by vzhladom na plochu bolo potrebnych 3-4 osoby na m2….

       co sa tyka toho horsieho, tak protesty vedene politikmi mozu podla mojho nazoru viest k vyostrovaniu situacie az natolko, ze sa zacnu ludia casom mlatit navzajom…samozrejme v zavislosti od toho kolko a akych vernych fandov maju…

       • Este raz, lebo asi slovencina ti robi problemy; Google maps CLASSIC NEMA MERANIE VZDIALENOSTI. Si to vyskusaj a netrep, ok?
        Merias znova blbosti,; ked pozries na foto a na mapu, najsirsia cast, kde stoja ludia ma okolo 55-58m. bocne odvesny okolo 38-45m.

        Ja nemozem za to, ze ty reagujes na to, co sa ti v hlave zrodi a nie to, co je napisane v texte. Tazko sa s tebou komunikuje, ked splietas dve na tri, V mojom prvom prispevku som sviecky ani nespomenul a ty zacnes rozvijat dake teorie. Uplne do sveta.

        Ludia sa nezacnu mlatit navzajom, zase vytvaras chaoticke konspiracne teorie. Same bludy ako v clankoch, na vode zalozene skalopevne tvrdenia.
        U nas sa ludia kvoli svojej lenivosti a nezaujmu ledva dostanu do ulic.Jedine, ze si tam zavolaju partiu slovanistov, nech to tam rozviria, ale to by uz dosli znova vodne dela a gumene projektily a ty by si zase perlil v clankoch ako zle to dopadlo.

   • píšeš tam že na námestí je vybodkovaných tísíc volačo ludí, síce doslovne netvrdíš že ich tam bolo len tolko, ale velmi to tak vyzerá
    tvoja argumentácia že si písal len o spočítaní sviečok deväťsto niečo mi pripomína robove argumenty

    • pisem ze na namesti SNP je tisic ludi preto, lebo na namesti ich v tom case tolko bolo….ked niekto tvrdi ze na proteste bolo 5 tisic ludi, tak logicky by tych dalsich cca 4 tisic malo pribudnut aspon neskor pri presune k NR SR, avsak zabery pred NR SR tiez nenapovedaju tomu, ze tam je viac ako 2tisic ludi, alebo sa mylim? a clankom som chcel upozornit na to, ze aj ked zo vsetkych stran sa valia informacie o 5 tisic ludoch, resp. tisicoch zucastnenych, tak podla mna je tazke dokazat, ze tam bolo aspon to minimum t.j. min. 2000..

     tebe nepride divne, ze v casoch ked na protest proti korupcii (ktore neboli priamo pod palcom politikov) prislo preukazatelne niekolko tisic ludi, no von isli info o stovkach resp. tisicke a ked pride horko tazko dokazatelnych dve tisic v rezii politikov, idu von info o tisicoch?

     sviecky som pocital z dovodu, nakolko sa nenasiel ani jeden clovek, co by svoje tvrdenie o 5 tisicoch podlozil nejakym video ci foto zaznamom, na ktorom by som si to mohol overit….vsetci po mojej poziadavke na nieco taketo vzdy arugmentovali iba stylom, bol som tam tak viem, resp.argumentovali 3600 rozdanymi svieckami, tak preto (ale aj kvoli objektivite vzhladom na zlu viditelnost) som pred NR SR pocital sviecky, ktorych tam svietila ani nie tretina… a to som tam zapocital aj tych co mali zapalene sviecky v oboch rukach..a ze sa to netykalo jedneho pripadu je vidiet na videu z pochodu..

     ked som postol toto, tak kedze uz argument so svieckami zostal mierne nastrbeny, tak prisli tvrdenia, ze video je umyselne zostrihane, a zaber pred NR SR je uz z casu, ked vacsina ludi odisla….akoze ok…nie som autor videa a kedze neviem cas videa, tak to nemozem zarucit, len mi je divne, ze mi nikto nevie dat foto alebo video, kde si teda mozem pozriet teda ten minimalne dvojnasobny dav…ak mala teda polovica uz odist…este dokonca aj to desatminutove video prichodu zastupu ludi pred NR SR co je na youtube napoveda tomu, ze to co mam v clanku vyssie su naozaj v podstate vsetci co tam boli…

 6. Ja som si prečítal body za ktoré sa protestovalo, súhlasil som , ale som si aj pozrel, kto to celé organizuje a to ma dostalo. Pod vedením takých ľudí ani krok, veď sú takí istí, ako tí proti ktorím sa protestovalo…. Jedným z lídrov protestov je Daniel Lipšic, sekundujú mu Alojz Hlina, Igor Matovič a Richard Sulík.. Nie ďakujem, už ste tam boli a hovno ste spravili, robíte zo seba len politických šaškov….

  • niekto to organizovať musí, zase si nemysli, že ich za to aj budú voliť
   ja som za tie protesty všetkými desiatimi aj keby ich organizovala úderka fico, paška, lašáková, zmajkovičová

 7. Stačí sa prísť pozrieť naživo a potom nemusíš strácať čas takýmito konspiraciami… Precitaj si body za ktoré sa protestovalo a potom napíš, ktorý slušný človek by ich odmietol… Pokiaľ nemáš firmu v Belize napríklad… Alebo v reale sa volas Robo…

Pridaj komentár