NATO VTRHLO S TANKAMI DO SÝRIE

0
3599

Istý Ján Debnár publikujúci na stránke Aktuality.sk, ktorej vlastník je súčasťou švajčiarsko-­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, dnes vytvoril takýto krásny manipulatívny nadpis „NATO Turkov nezadržalo, vtrhli s tankami do Sýrie„.

A že neviete prečo manipulatívny? No NATO v skutočnosti nikoho nezadržiavalo, samotné NATO tam totiž vtrhlo. Teda netvrdím to ja, iba citujem, čo hovorí samotné NATO.

Ako všetci iste viete, Turecko je jedným z členov NATO.

Reklama na NATO z 30.12.2017 na sociálnej sieti Facebook.com

 

A nie je tomu tak dávno, čo obdobie pokoja a radosti (pozn. Vianoce) a aj mesiac pred ním na sociálnych sieťach przdnili platené kampane militantnej organizácie NATO, ktoré dokola verklíkovali to, ako aj my sme NATO.

A čo z toho logicky vyplýva? Keď je Slovensko NATO, tak aj Turecko je samozrejme NATO (pozn. a dokonca omnoho dlhšie, od roku 1952).

Správny nadpis teda mal byť NATO vtrhlo s tankami do Sýrie.

A keby ste náhodou nevedeli, tak NATO v podstate bojuje proti NATO. Turecko totiž útočí na kurdské milície YPG. A práve oddiely YPG sú (alebo boli?) hlavnými spojencami medzinárodnej koalície pod velením USA, bojujúcej v Sýrii proti džihádistickej skupine Islamský štát.

PS.: neviete kde sú ľudia ako Juraj Mesík, Juraj Smatana a mnohí ďalší, čo v prípade že niečo podobné vyparatí ich ideologický nepriateľ štekajú ako besné psy, píšu články, statusy, petície a čo ja viem čo všetko?

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre