NIČ SA NEZMENILO

0
236

Množstvo ľudí s výsledkom posledných parlamentných volieb očakávalo, ako sa situácia na Slovensku konečne zmení k lepšiemu. Ako začne platiť rovnaký meter pre každého, ako nová vládna garnitúra a ľudia s ňou spojení začnú konečne presadzovať hodnoty, ktoré vo vrcholovej politike roky rokúce chýbajú ako soľ.

Ja som tomu neveril, ani neverím, ale ak niekto áno a dokonca už vidí zmenu k lepšiemu, tak by som poprosil aby mi vysvetlil napríklad toto.

Poslankyňa NRSR Petra Krištúfková osobne potvrdila, že v roku 2009 bola spolu so svojimi dcérami na Kočnerovej jachte. “Pozvala ma na loď jeho bývalá manželka Karolína a boli sme s deťmi. To, že sa on zastaví za svojou bývalou manželkou, tak prepáčte, za to nemôžem” uviedla Krištúfková.

Znechutený človek si ešte aj na základe množstva iných verejne dostupných informácií o vzťahu týchto dvoch spomínaných ľudí povie fajn, nič sa nezmenilo. Ale ono to bohužiaľ ešte nie je všetko.

Aj napriek všetkým týmto známym informáciám však na vás na sociálnej sieti vyskočí status, v znení “Dnes začala proti SME RODINA antikampaň ktorá je absolútne nechutná. Petra Krištúfková je človek na ktorého nedám dopustiť. Ani jedna fotka nedokazuje čo jej pripisujú. A nazvať gumený čln s motorom jachtou dokazuje znalosť pisálkov o námorníctve. ✌”

Poviete si, toto môže napísať iba niekto nepríčetný, ale potom pozriete na meno autora Tibor Nehéz – Predseda Krajskej organizácie v Trnavskom kraji. Iba zakrútite neveriacky hlavou, ale v tom si všimnete, že tento jeho status má dokonca lajk aj od jedného človeka, ktorého máte zhodou okolnosti medzi priateľmi a je poslancom NR SR práve za spomínanú stranu.

A tak s poslednou vierou v zdravý rozum sa skúsite spýtať jeho čo hovorí na Krištúfkovej jachtovanie s Kočnerom, načo dostanete odpoveď v štýle, že nevie o čom hovoríte, ale ak o tom čo riešia médiá, tak ktovie kde je pravda a jeho to vlastne ani nezaujíma, lebo to nemá nič spoločné s tým čo rieši on a zbalokuje vás :)

A teraz poprosím tých veriacich, kde v tomto mojom zážitku mám vidieť to zlepšovanie v porovnaní so sektou z prostredia SMER-SD, SNS, MOST-Híd atď…

PS.: nepísal som už veľmi dlho, ale toto som jednoducho musel, lebo to je pre mňa doslova až neuveriteľné…

DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
Upozorniť ma na