EXTRÉMIZMUS

1
658
Ilustračné foto (pixabay.com / CarlottaSilvestrini)

Písal sa rok 2016, keď poslanec NR SR Zsolt Simon pri obhajobe návrhu, ktorý by zaviedol povinné exkurzie stredoškolákov do poľského koncentračného tábora Osvienčim – Brezinka (Birkenau) uvideol: „Keď mladí uvidia, aké sú koncentračné tábory a aké zverstvá na ľuďoch napáchal fašizmus, určite až tak húfne nebudú utekať k takýmto stranám.“ Pridali sa k nemu opozičné kluby SaS, OĽaNO-NOVA a Sme rodina – Boris Kollár. Minister školstva Peter Plavčan (nominant SNS) aktivitu opozície privítal…

Aby bolo jasné,  politici chcú hrať na city detí a ukazovať im zverstvá, čo sa odohrávali pod potronátom psychopatov v politike pred viac ako 70 rokmi. Štýlom pozor fašizmus blá blá blá.

Avšak prečo nenavrhnú aj úplne iné exkurzie?

Najskôr by mohli študentov previezť do nejakého nemocničného, prípadne ústavného zariadenia. Určite by nebol problém, objaviť tam napr. aj takúto „krásu“ súčasnosti:

Potom by ich mohli zobrať na prechádzku okolo železničnej trate, kde sa prakticky už každý týždeň zbierajú kusy tiel ľudí, ktorí sa mali v súčasnosti tak úžasne, že od samej radosti skočili pod vlak. Samozrejme, všetko to boli choré osoby a ani jedného z nich tam nedohnala súčasná „sloboda a demokracia“. (pozn. tie fotky obetí sú ešte nechutnejšie ako tá hore, tak ich tu radšej ani nedávam).

No a na záver by ich určite mali zobrať aj na prechádzku po nejakej poriadnej skládke odpadu, nech na vlastné oči vidia a cez svoj vlastný nos cítia čo každý jeden z nich v súčasnosti spôsobuje tým, že sa riadi rozprávkami súčasných úžasných politikov, ekonómov a ďalších protifašistických bojovníkov o potrebe hnať sa za úspechom, konzumom, ekonomickým rastom…

Samozrejme by sa dalo pokračovať napr. premietaním mŕtvol tisícok detí, ktoré za posledných pár rokov zabili ozbrojenci z USA, Británie, Ruska, Ukrajiny, Izraela, IS, atď.  Mohli by sa taktiež vysielať priame prenosy z tovární chudobných krajín, keďže tam panujú ešte „úžasnejšie“ pracovné postupy a pracovné podmienky ako u nás atď.

Ale toto asi nie sú zverstvá a nie je to ani ten správny – nás ohrozujúci – fašizmus, proti ktorému treba bojovať. A keďže nie je problém s humanitárnym bombardovaním, určite nebude ani s demokratickým mučením (rozumej v záujme presadzovania „demokracie“) a podobne.

Tak hor sa do Osvienčimu.

PS.: Pre tých menej inteligentných čo by ma hneď chceli škatuľkovať iba dodám, že s Kotlebom a jemu podobnými nesympatizujem, nikdy som ho nevolil a ani ho voliť nebudem.

FOTOCarlottaSilvestrini
JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

1 Comment
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
sphere

Ten pocit, ked si niekto mysli, ze ma Nadhlad Nadcloveka. Podtitulok: Nadhlad sa konecne vyfarbil. Odporucam precitat clanok a diskusiu pod nim zhora dole. Norman je veduci webu.
http://nadhlad.com/content/rozhovor-o-iq-buducnosti-eugeniky
K teme hore. O obetiach holokaustu tocia oskarovske filmy, na obete sialenej pavedy eugenikov sa azda zamerne zabuda.