9.3. – ČIERNY DEŇ, KEĎ POLÍCIA SR STRIEĽALA DO OBČANOV PROTESTUJÚCICH PROTI KORUPCII

7
11653

Toto nie je fikcia, ani konšpirácia. Toto je krutá pravda, o ktorej sa príliš nehovorí.

Bol piatok, 9. marca, keď sa občania protestujúci proti korupcii v štruktúrach štátu a hlavne v politike vydali na pochod pred parlament. Tam sa však odohralo niečo, o čom nemalá časť populácie SR (vďaka médiám) dodnes netuší a to i napriek tomu, že táto udalosť nemá v novodobých dejinách SR obdobu.

Príslušníci Policajného zboru Slovenskej republiky totiž proti demonštrantom zasiahli nielen obuškami, slzotvorným plynom a pužitím poplašnej pyrotechniky, ale dokonca do nich aj strieľali.

Podľa vyjadrenia samotnej polície, jej príslušníci na ľudí vystrelili celkovo 4 krát, pričom použili 3 krát hromadnú strelu a raz jednotnú strelu.

Ako ďalej upresnila polícia SR “kaliber Flash Ball je 44×83 mm. Priemer mäkkej gumovej gule pri jednotnej strele je 43,8 mm. Hromadná strela pozostáva z deviatich mäkkých gumových gúľ s priemerom 17 mm”.

Ilustračné foto – Flash Ball

Médiá sa streľbe príliš nevenovali a preto o nej dodnes množstvo Slovákov ani netuší. Niektoré z nich dokonca vykresľovali pomaly všetkých ľudí, voči ktorým bol zákrok vedený ako radikálov.

Vtedajší minister vnútra Daniel Lipšic nielenže celý incident neodsúdil, ešte ho aj obhajoval klamstvami. Zákrok so streľbou neodsúdila ani vtedajšia premiérka Iveta Radičová, ani prezident Policajného zboru SR Jaroslav Spišiak.

Dnes od tejto smutnej udalosti uplynulo presne 6 rokov.

PS.: dnes sa koná médiami masívne podporovaný protivládny protest, tak uvidíme, ako sa zachová trio Fico, Kaliňák, Gašpar. Vrabce na streche už totiž štebotajú, že ak sa tam niekomu niečo stane, bude to vina vlády. Je ale zaujímavé, že v roku 2012 to vina vlády nebola…

7
DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
5 Diskusné vlákna
2 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
6 Autori komentárov
leonardmikaelleticiaaustinJÁN GAŠO Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Slobodny obcan
Nezareg.
Slobodny obcan

Dobry den pan administrator!

Hladiac na ten cinsky spamboticky prispevok nizsie rozmyslam ci tu ma zmysel pisat nieco k veci, ale skusim to.

Nedavno sa jedno zoskupenie na jednej konferencii vyhlasilo za akehosi pokracovatela iniciativy Slobodneho obcana, teda asi tej istej iniciativy, ktoru na svojej stranke propagujete http://slobodniobcania.sk/

Mohli by ste k nasledovnemu problemu zaujat stanovisko? Toto zoskupenie totiz po nie velmi reprezentativnom hlasovani vyhlasilo ako narodneho kandidata na post prezidenta JuDr. Harabina. Ja ako slobodny obcan tohoto pana rozhodne nechcem vidiet v prezidentskom palaci, skoro rovnako tak ako tam nechcem vidiet terajsieho rezidenta.

Slobodny obcan
Nezareg.
Slobodny obcan

Ako sa tu rozhliadam po tejto stranke tak nielen ze ju propagujete, vy ste tu stranku aj zalozili / zaplatili? Na tej koferencii som vas nepostrehol.

16.11.16 Platba za doménu http://www.slobodniobcania.sk (20.11.2016 – 19.11.2017) 15,94 €
30.11.16 WordPress šablóna webu Newspaper (Regular License) (38,40 $) 35 €

austin
Nezareg.

Welcome Everyone Thanks for checking out my about page. My name is Austin. I have worked a long time in this niche. My passion for writing started at a young age. I wrote short stories as a child and eventually went on to work with my school newspaper. This early tryst into journalism eventually led me to academic writing. There is plenty of work for skilled writers. I specialize in dissertations , but have the skills to do all types of academic writing. Reach out for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.… Zobraziť viac >>

leticia
Nezareg.

Hello All Thanks for checking out my about page. My name is Leticia. I have worked a long time in this niche. My aptitude for writing started at a young age. I wrote poetry as a child and eventually went on to work with my school newspaper. This early tryst into news reporting eventually led me to academic writing. There is plenty of work for professional writers. I specialize in dissertations , but have the skills to do all types of academic writing. Email me for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.… Zobraziť viac >>

mikael
Nezareg.

Hello, my name is Mikael!

Im a professional writer and Im going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion for a long time and now I cannot imagine my life without it.
Most of my poems were sold throughout Canada, USA, Old England and even Russia. Also Im working with services that help people to save their time.
People ask me "Sir, Mikael Rigby, I need your professional help" and I always accept the request,
cause I know, that only I can solve all their problems!

Academic Writer – Mikael Rigby – researchpaperland.com Corps

leonard
Nezareg.

Hey, my name is Leonard!

Im an academic writer and Im going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion for a long time and now I cannot imagine my life without it.
Most of my works were sold throughout Canada, USA, China and even Australia. Also Im working with services that help people to save their time.
People ask me "Sir, Leonard, I need your professional help" and I always accept the request,
cause I know, that only I can save their time!

Professional Writer – Leonard – socialwebtools.info Band