ŠTEFAN HARABIN SA PÝTA, ČI JE FAŠISTA KOTLEBA, KISKA, ALEBO LIPŠIC

1
4116

Slovenský právnik Štefan Harabin si vo štvrtkovom živom vysielaní televízie IN TV v relácii Informačná vojna položil otázku, či je fašistom pán Kotleba, alebo páni Kiska a Lipšic. Uviedol pritom historické súvislosti, na základe ktorých ho takáto otázka napadá.

Harabin bol v rokoch 1998-2003 a 2009-2014 predsedom Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. Od 4. júla 2006 do roku 2009 bol vo vláde Roberta Fica bol podpredsedom vlády a ministrom spravodlivosti. Na tento post ho nominovala Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko.

Záznam celej relácie:

1
DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
1 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
1 Autori komentárov
Slobodny obcan Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Slobodny obcan
Nezareg.
Slobodny obcan

So stranou HZDS mam neprekonatelny problem, pretoze som zazil ich posobenie vratane povestnej tunelacie statnych podnikov. Iste mohli aj viac.. Mozno… Harabin bol nominantom tejto protinarodnej strany HZDS. Jeho jedinym rukolapnym dielom v politike bolo a dodnes je zvysenie trestu za popieranie (dokonca aj spochybnovanie / revidovanie) viete coho. Ak neverite skuste to popierat, spopieraci, ci pokusat sa o reviziu…, samozrejme neodporucam to a ak to skusite je to na vase triko… Mam problem ze Harabin ktory tento totalne nedemokraticky zakon zvykne zakryvat Armenskou genocidou sa s tymto totlane-nedemokratickym zakonom (sloboda slova je jednym so zakladnych pilierov demokracie) bol osobne… Zobraziť viac >>