ŠTEFAN HARABIN SA PÝTA, ČI JE FAŠISTA KOTLEBA, KISKA, ALEBO LIPŠIC

1
4206

Slovenský právnik Štefan Harabin si vo štvrtkovom živom vysielaní televízie IN TV v relácii Informačná vojna položil otázku, či je fašistom pán Kotleba, alebo páni Kiska a Lipšic. Uviedol pritom historické súvislosti, na základe ktorých ho takáto otázka napadá.

Harabin bol v rokoch 1998-2003 a 2009-2014 predsedom Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. Od 4. júla 2006 do roku 2009 bol vo vláde Roberta Fica bol podpredsedom vlády a ministrom spravodlivosti. Na tento post ho nominovala Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko.

Záznam celej relácie:

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

1 Comment
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Slobodny obcan

So stranou HZDS mam neprekonatelny problem, pretoze som zazil ich posobenie vratane povestnej tunelacie statnych podnikov. Iste mohli aj viac.. Mozno… Harabin bol nominantom tejto protinarodnej strany HZDS. Jeho jedinym rukolapnym dielom v politike bolo a dodnes je zvysenie trestu za popieranie (dokonca aj spochybnovanie / revidovanie) viete coho. Ak neverite skuste to popierat, spopieraci, ci pokusat sa o reviziu…, samozrejme neodporucam to a ak to skusite je to na vase triko… Mam problem ze Harabin ktory tento totalne nedemokraticky zakon zvykne zakryvat Armenskou genocidou sa s tymto totlane-nedemokratickym zakonom (sloboda slova je jednym so zakladnych pilierov demokracie) bol osobne… Zobraziť viac >>