PENIS PRE ALIANCIU FAIR-PLAY?

1
6743
Zdroj foto: oblecsiho.sk (screenshot stránky)

V rámci predvolebnej manipulácie voličov sa zrodil ďalší naozaj „úžasný“ projekt. Na internetovej stránke oblecsiho.sk sa začali za 12€ predávať antifiovské tričká s krátkym rukávom spolu s „bonusom“ v znení  „kúpou trička podporíš BOJ PROTI KORUPCII“.

Projekt nazvaný „Rastiem vďaka vám“ pochádza z dielne spoločnosti MMP spol. s r.o.

“Pretože my v oblecsiho.sk nechceme, aby na Slovensku bolo vyslovene na kokot, poukážeme 10% z ceny trička Aliancii Fair-play na boj proti korupcii.”

Aj s takýmto popisom sa snažila skupina ľudí prevádzkujúca stránku oblecsiho.sk motivovať ľudí k objednávaniu tričiek, na ktorých je symbol penisu vytvorený z písmen fico.

Aliancia Fair-play je občianske združenie, ktoré v roku 2002 založila bývalá novinárka Zuzana Wienk.

Aktuálne je už spomínaná veta na stránke oblecsiho.sk upravená nasledovne: „A pretože my v oblecsiho.sk nechceme, aby na Slovensku bolo vyslovene na kokot, poukážeme 10% z ceny trička vybranej organizácii na boj proti korupcii.“

Akú úlohu v celom projekte zohráva samotná Aliancie Fair Play zatiaľ neviem, ale verím že čoskoro zistím. Poslal som im otázku, „fakt prijmete 10% z peňazí, ktoré budú pochádzať z predaja tričiek s penisom?“ a verím, že mi to v odpovedi objasnia. Keď príde, tak ju tu samozrejme doplním.

PS.: keď vidím množstvo pochvalných reakcií pre projekt (hlavne medzi mladými) a v drvivej väčšine iba s predvolebnými argumentami v štýle „lepšie ako Fico„, tak…

ZDROJoblecsiho.sk
JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

1 Comment
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Robertko Filcka

Na tricku je Fico. Skoro to vyzera ze tvrdite ze Fico je penis. Ja Vam to vyvracat nebudem. ;)