PROTEST ZA PREDČASNÉ VOĽBY (15. 3. 2016)

2
2148

Jozef Mihál, Lucia Nicholsonová (Sloboda a Solidarita), Jozef Viskupič (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti OĽANO – NOVA), Peter Pčolinský (Sme rodina), Ľudovít Kaník (Demokrati Slovenska) a ďalší sa zúčastnili na proteste za predčasné voľby.

Záznam z inek kamery:

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

2 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Ján Bišto

Vždy som si myslel, že protestovať sa dá proti niečomu, nie za niečo. Ale na Slovensku … . Trochu ma prekvapila účasť pána Kaníka, myslel som si o ňom niečo iné. Tá zostava má obrovskú výpovednú hodnotu. Skrachovanci, ktorí sa cítili byť vo vláde a usmerňovať finančné toky. Nepodarilo sa, čo už? Jedna z nich si dala urobiť z vlasov včelí úl a ani to nepomohlo. Trochu mi to pripomína obdobie V. Mečiara, chýbajú len demarše, ale ak sa pán prezident posnaží na americkej ambasáde vyrobia aj to. V duchu hesla – budete voliť tak dlho, kým nezvolíte úplne demokraticky… Zobraziť viac >>

Dušan

Chcem poďakovať všetkým, ktorí prejavili štátnickú múdrosť a boli ochotní vziať na svoje plecia bremeno zodpovednosti za krajinu. Všetkým pevne presvedčeným o svojej pravde, teda aj veriacim, by som dal do pozornosti, ak budete mať vieru pevnú čo by ste ňou aj hory prenášali a lásky by ste nemali nebudú požehnané Vaše kroky. Ak aj v Božiu prozreteľnosť nedúfate márne sú Vaše snaženia, nech to teda robia iní.