PROTEST ZA PREDČASNÉ VOĽBY (15. 3. 2016)

2
2104

Jozef Mihál, Lucia Nicholsonová (Sloboda a Solidarita), Jozef Viskupič (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti OĽANO – NOVA), Peter Pčolinský (Sme rodina), Ľudovít Kaník (Demokrati Slovenska) a ďalší sa zúčastnili na proteste za predčasné voľby.

Záznam z inek kamery:

2
DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
2 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
2 Autori komentárov
DušanJán Bišto Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Ján Bišto
Nezareg.
Ján Bišto

Vždy som si myslel, že protestovať sa dá proti niečomu, nie za niečo. Ale na Slovensku … . Trochu ma prekvapila účasť pána Kaníka, myslel som si o ňom niečo iné. Tá zostava má obrovskú výpovednú hodnotu. Skrachovanci, ktorí sa cítili byť vo vláde a usmerňovať finančné toky. Nepodarilo sa, čo už? Jedna z nich si dala urobiť z vlasov včelí úl a ani to nepomohlo. Trochu mi to pripomína obdobie V. Mečiara, chýbajú len demarše, ale ak sa pán prezident posnaží na americkej ambasáde vyrobia aj to. V duchu hesla – budete voliť tak dlho, kým nezvolíte úplne demokraticky… Zobraziť viac >>

Dušan
Nezareg.
Dušan

Chcem poďakovať všetkým, ktorí prejavili štátnickú múdrosť a boli ochotní vziať na svoje plecia bremeno zodpovednosti za krajinu. Všetkým pevne presvedčeným o svojej pravde, teda aj veriacim, by som dal do pozornosti, ak budete mať vieru pevnú čo by ste ňou aj hory prenášali a lásky by ste nemali nebudú požehnané Vaše kroky. Ak aj v Božiu prozreteľnosť nedúfate márne sú Vaše snaženia, nech to teda robia iní.