HRÁME O VEĽA

2
2310

Oficiálny text: „Táto iniciatíva vznikla spontánne s cieľom povzbudiť otrávených a demotivovaných ľudí, aby to so Slovenskom nevzdávali. K volebnej účasti vyzývame všetkých, ktorým záleží na budúcnosti Slovenska. Občiansku kampaň Hráme o veľa iniciovali Matúš Vallo, Ján Orlovský a Martin Vavrinčík.“ Podporovateľov nájdete na transparentnom účte. Záver si urobte podľa seba.

ZDROJhrameovela.sk
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
2 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Pavol

hm, pan Vallo, pan architekt Vallo? Pan ktory robil stage-manazera na pohode v roku 2009 v stane ktory spadol pocas vystupenia AMO & United flavour? pan Matus Vallo ktory nechal vramci svojej kompetentnosti zdvihnut bocnice v domneni ze podfukne a konstrukcia ostane neporusena resp ze pomoze systemu? hm, byt vami sa ho na to opytam. Pan Vallo to premyslel az tak mocno, ze sa tento clanok o jeho vypovedi, ktory bol pristupny na i-nete este den po tragedii, stratil na 2. den v nenavratne. hm nahoda? PS pozrite transparentny ucet odkial a kedy a kto prispel.

Pavol

nasiel som len toto( http://www.sme.sk/diskusie/1491575/3/Stan-rozfuklo-padol-a-zabijal.html ): Toto vyjadrenie manažéra pódia Matúša Valla “ „Ešte sme ho zabezpečili tak, že bočné plachty boli zrolované a uvoľnené, aby zvládlo nápor vetra.“ včera z článku Kto zlyhal? Organizátor alebo stan?, – odstránili!!!
Prečo asi? Presne v tomto zmysle sa vyjadril aj samotný Kaščák, že oni tam nedali bočné steny, aby ten stan lepšie odolal vetru!!! Chyba číslo 1! Preto ten stan úplne nafúklo ako balón a odtrhlo ukotvenie. Oni konali úplne opačne ako mali. Namiesto toho aby tam dali bočnice, tak ich nechali zrolované a uvolnené!!!