PRÍDU PO KOTLEBOVI HORŠÍ? (ZÁZNAM DISKUSIE)

6
2658

Záznam Igora Jurečku z diskusie organizovanej Nadáciou otvorenej spoločnosti s podporou Veľvyslanectva USA v Bratislave.  Účinkujú: Andrej Findor, Radovan Bránik, (z hľadiska aj Filip Rázga) a ďalší. Z pozvánky na diskusiu:

“Po parlamentných voľbách verejnosť premýšľa, kde sa stala chyba, že sa časti reprezentantov slovenskej krajnej pravice podarilo dostať do zákonodarného zboru. Ich najvýraznejšou tvárou je Marian Kotleba, niekdajší vodca rozpustenej Pospolitosti – národnej strany, z ktorej v roku 2010 vzišla Ľudová strana – Naše Slovensko.

Kotlebova strana však nie je na scéne jediná. Vládna koncepcia boja proti extrémizmu dnes rozlišuje niekoľko extrémne pravicových (i ľavicových) subjektov a popri nich si všíma športovo-branné organizácie ako Vzdor Kysuce, Oddiel Dobrovoľník a Slovenských brancov.” 

6
DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
5 Diskusné vlákna
1 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
5 Autori komentárov
didiMartin RapavýolomirPepe Little SudiarJuraj Ďuri Georgius Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Juraj Ďuri Georgius
Nezareg.

Kotleba nieje problém ale len symptom a výsledok 26 ročného liberálneho kapitalizmu a neomarxistického kultúrno-sociálneho inžinierstva ktoré sa tu u nás páchá.Ja len tolko k tomu,kto to stále nemôže rozchodiť a nezeberá už ani druhá lopata ibalginu.A Voličov Kotlebu a protimigračného voliča je potrebné ešte do predčasných volieb poriadne dourážať predsa len 20% je viac ako 8,Ono to samozvané elitárstvo je určite príjemnejší pocit ako uplatnenie elementárnej psychológie,lebo v ich svete je za všetko vinný kotleba, putin a fašizmus nakolľko je lahšie zotrvávať prudko izolovaní v soc-kultúrnej bubline a v kognitívno-disonančnom pohodlíčku, hádzať všetko na fašizmus a kotlebu a oháňať… Zobraziť viac >>

Martin Rapavý
Nezareg.
Martin Rapavý

Presne tak! Lepšie by som to hádam ani ja nenapísal…! „Ešte k tomu samozvanému elitárstvu“ – je to v podstate ako akýsi „agresívny šovinizmus“, teda neustále utvrdzovanie sa vo vlastnej nadradenosti a neustále pestovanie si bájok o nej, ktoré ju majú potvrdzovať i ďalej rozvíjať. Tento postoj je tu taký príťažlivý najmä preto, lebo je štedro platený. A potom prišiel Putin a nastavil im zrkadlo – nič viac, len im pripomenul ich vlastné slová a činy spred niekoľkých rokov a ako sa ich „nemenné hodnoty“ ako šibnutím maršalskej palice okamžite prepólovali a prevrátili, keď sa im to hodilo. A zrazu… Zobraziť viac >>

Pepe Little Sudiar
Nezareg.

ahá tak už vím čo je to ten pseudointelektuál

olomir
Nezareg.
olomir

Ten je dobre vygumovany.

olomir
Nezareg.
olomir

ten je dobre vygumovany

didi
Nezareg.
didi

S Kotlebom alebo bez Kotlebu, je mi to v konečnom dôsledku úplne ale že úplne jedno. To nie je práve to čo ma momentálne trápi. Recept na bývanie po tom ako už zbohatnete? :D Alebo neviem ako to nazvať. Každopádne človek keď si už časom nejaké tie peniažky nasporí, ale si vezme hypotéku, na tom už nejako nezáleží. Ide o to, že http://www.topreality.sk/realitne-kancelarie/ si stačí zaostarať nejakú tú realitnú kanceláriu a je to probleme. Riešiť bývanie na vlastnú päsť asi až priveľké riziko, toto mi príde lepšia voľba.