PODĽA PREZIDENTA ČR MILOŠA ZEMANA JE ĽUDOVÁ STRANA NAŠE SLOVENSKO FAŠISTICKÁ

3
1989

„A aniž bych se vměšoval do slovenských vnitřních záležitostí, překvapil mě nástup asi 8 % strany, kterou pokládám za fašistickou. Takže předpokládám, že pan Kotleba na mě podá trestní oznámení, což bude jedno z mnoha trestních oznámení, jímž čelím. Ale ano, je to nástupce Hlinkovy lidové strany. Je to normální fašistická strana, která u nás v takovém rozsahu díky bohu neexistuje“ uviedol dnes prezident ČR pri návšteve Karlovarského kraja.

ZDROJFOTO: Miroslav Hamřík
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
3 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Juraj

Je to kreten, ale na naseho Butorokisku nema. Zeman by si uz mal konecne raz a navzdy ujasnit, ze na akej strane rieky on stoji.

Filip

No nie, nie su to fasisti :D Lebo oni len tak zo srandy vykrikuju fasisticke pokriky, obliekaju sa do uniforiem Hlinkovej gardy, vylievaju si zlost proti Zidom, Romom a inym rasam a narodnostiam v statusoch na FB a chodia uctievat Tisa este aj na jeho hrob…no nie, nie su fasisti :D :D :D

Antifa

Medzi Kotlebovcami je množstvo fašistov o tom netreba diskutovať, ale zaujímavé je to, že kým na Kotlebovcov štekajú všetci, na fašistov vo vládach nepovie nikto ani muk :)