PODĽA PREZIDENTA ČR MILOŠA ZEMANA JE ĽUDOVÁ STRANA NAŠE SLOVENSKO FAŠISTICKÁ

3
1969

“A aniž bych se vměšoval do slovenských vnitřních záležitostí, překvapil mě nástup asi 8 % strany, kterou pokládám za fašistickou. Takže předpokládám, že pan Kotleba na mě podá trestní oznámení, což bude jedno z mnoha trestních oznámení, jímž čelím. Ale ano, je to nástupce Hlinkovy lidové strany. Je to normální fašistická strana, která u nás v takovém rozsahu díky bohu neexistuje” uviedol dnes prezident ČR pri návšteve Karlovarského kraja.

3
DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
2 Diskusné vlákna
1 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
3 Autori komentárov
AntifaFilipJuraj Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Juraj
Nezareg.
Juraj

Je to kreten, ale na naseho Butorokisku nema. Zeman by si uz mal konecne raz a navzdy ujasnit, ze na akej strane rieky on stoji.

Filip
Nezareg.
Filip

No nie, nie su to fasisti :D Lebo oni len tak zo srandy vykrikuju fasisticke pokriky, obliekaju sa do uniforiem Hlinkovej gardy, vylievaju si zlost proti Zidom, Romom a inym rasam a narodnostiam v statusoch na FB a chodia uctievat Tisa este aj na jeho hrob…no nie, nie su fasisti :D :D :D

Antifa
Nezareg.
Antifa

Medzi Kotlebovcami je množstvo fašistov o tom netreba diskutovať, ale zaujímavé je to, že kým na Kotlebovcov štekajú všetci, na fašistov vo vládach nepovie nikto ani muk :)