VEĽAVRAVNÉ MLČANIE

0
1821

Utorok 23.7.2012 sa zapíše do slovenských mediálnych dejín. Rádio VIVA si dovolilo do svojho vysielania zaradiť reláciu, ktorá v slovenských a možno dokonca aj v európskych mainstreamových médiách nemá obdobu. Množstvo ľudí bude špekulovať, že je to z takého alebo onakého dôvodu. No faktom stále zostáva, že bez ohľadu na okolnosti relácia s názvom Mlčanie uzrela svetlo sveta.

Podľa webovej stránky relácie, moderátor Tibor Eliot Rostás sa denne bude venovať „chúlostivým“ témam ako súčasné geopolitické napätie, mediálne manipulácie, terorizmus, vojny v mene humanitárnych cieľov, ospravedlňovanie genocíd, kolaps ekonomiky, hyprekonzum, podvody v biznise so zdravím, smrť strednej vrstvy, fikcie terorizmu, ekologické hrozby i klamstvá, obrovské rozdiely medzi astromickým bohatstvom elity a chudobnou masou, narastajúca bieda a nezamestnanosť na Západe, utajované skutočnosti… Jednoducho témam, ktoré boli doteraz vďaka nepísanému pravidlu elít ovládajúcich mainstreamové médiá tabu. Pýtate sa prečo? No predsa preto, aby sa manipulovaním obsahu vychádzajúceho z médií držala masa ľudí v kľude…

Prežitie tejto relácie záleží predovšetkým od nás. Ak by relácia z dôvodu nezáujmu poslucháčov neprežila, bolo by to opäť iba víťazstvo elitárov tohto sveta.  Ak však relácia bude mať úspech, je celkom reálne, že okrem tlakov „zhora“ sa popri tejto relácii objavia aj ďalšie lastovičky. A preto by som Vás chcel touto cestou poprosiť, aby ste šírili informácie a odkazy o relácii medzi všetkých ľudí. Aby sa aj oni začali konečne zamýšľať nad tým divadlom, čo sa okolo nás deje. Lebo iba pravda nás môže oslobodiť.

web + archív: http://www.radioviva.sk/vysielanie/rubriky-a-relacie/mlcanie-dp2.html

online prehrávač rádia VIVA: http://www.radioviva.sk/live_player.php

diskutujúcich ľudia, čo už „začali Mlčať“: http://www.facebook.com/events/223270977795199

Pocitadlo.sk

Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre