PREZIDENT VYJADRIL UZNANIE BLOGEROVI, ČO VEREJNE OZNAČUJE ĽUDÍ AJ AKO HOVNOŽRÚTOV

2
4301
Zdroj foto: prezident.sk

“Občianskeho aktivistu a blogera Jána Benčíka pozval prezident Andrej Kiska v pondelok do Prezidentského paláca. Diskutovali o probléme nárastu extrémizmu na Slovensku. Prezident vyjadril Jánovi Benčíkovi uznanie za jeho občiansky aktivizmus a odvahu” uviedlo dnes tlačové oddelenie prezidenta SR.

Ak máte dobrú pamäť, tak áno, je to ten istý Janko, čo ma spolu s ďalšími osobami svojho času zaradil do “partie hovnožrútov” a vyjadroval sa k môjmu psychickému stavu.

Ja sa inak na neho za to a ani za ďalšie napríklad SIS-kárske metódy nehnevám a normálne s ním dokážem komunikovať, ale táto súvislosť ma v prípade vášho prezidenta celkom pobavila :)

PS.: Andrej v roku 2014 povedal “V prípade zvolenia sľubujem a garantujem, že budem prezidentom všetkých občanov. Chcem ľudí spájať, a nie rozdeľovať”. To či robí tak ako sľuboval nechám na posúdenie vám…

2
DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
2 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
2 Autori komentárov
petreIgy Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Igy
Nezareg.
Igy

Keby fízloval len skutočných náckov tak jebať ho pes ale tento perfídný úchyl s morálným profilom pavky Morozova postihnutý ideologickou nenávisťou fízluje a stalkuje každeho kto nezdiela jeho pokrivené videnie sveta.

petre
Nezareg.
petre

HOVNOŽRÚT VYJADRIL UZNANIE HOVNOŽRÚTOVI, ČO VEREJNE OZNAČUJE ĽUDÍ AJ AKO HOVNOŽRÚTOV