PREZIDENT VYJADRIL UZNANIE BLOGEROVI, ČO VEREJNE OZNAČUJE ĽUDÍ AJ AKO HOVNOŽRÚTOV

2
4346
Zdroj foto: prezident.sk

„Občianskeho aktivistu a blogera Jána Benčíka pozval prezident Andrej Kiska v pondelok do Prezidentského paláca. Diskutovali o probléme nárastu extrémizmu na Slovensku. Prezident vyjadril Jánovi Benčíkovi uznanie za jeho občiansky aktivizmus a odvahu“ uviedlo dnes tlačové oddelenie prezidenta SR.

Ak máte dobrú pamäť, tak áno, je to ten istý Janko, čo ma spolu s ďalšími osobami svojho času zaradil do „partie hovnožrútov“ a vyjadroval sa k môjmu psychickému stavu.

Ja sa inak na neho za to a ani za ďalšie napríklad SIS-kárske metódy nehnevám a normálne s ním dokážem komunikovať, ale táto súvislosť ma v prípade vášho prezidenta celkom pobavila :)

PS.: Andrej v roku 2014 povedal „V prípade zvolenia sľubujem a garantujem, že budem prezidentom všetkých občanov. Chcem ľudí spájať, a nie rozdeľovať“. To či robí tak ako sľuboval nechám na posúdenie vám…

ZDROJprezident.sk
JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

2 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Igy

Keby fízloval len skutočných náckov tak jebať ho pes ale tento perfídný úchyl s morálným profilom pavky Morozova postihnutý ideologickou nenávisťou fízluje a stalkuje každeho kto nezdiela jeho pokrivené videnie sveta.

petre

HOVNOŽRÚT VYJADRIL UZNANIE HOVNOŽRÚTOVI, ČO VEREJNE OZNAČUJE ĽUDÍ AJ AKO HOVNOŽRÚTOV