ŽIADOSŤ OBČANA

0
273
Zdroj foto: facebook.com

Vážená pani prezidentka Zuzana Čaputová, vážený pán Jaroslav Naď.

V posledných týždňom som svedkom toho, ako sa horlivo verbálne a dokonca už aj materiálne snažíte zapájať do vojnového konfliktu mimo nášho územia. Kde bola táto Vaša horlivosť a volanie po spravodlivosti počas mnohých predošlých vojnových konfliktov, kedy nejaký iný agresor napadol niekoho iného neviem, ale to je teraz zbytočné riešiť.

Touto cestou by som Vás chcel požiadať o jednu vec. Prejdite od slov k činom! Buďte príkladom! Zoberte plnú poľnú a choďte svoje odhodlanie ukázať osobne na frontovú líniu. Buďte hrdinovia a postavte sa zoči voči agresorovi a jeho Gradom, Bukom, Kalibrom, Kinžalom a množstvu ďalších ničivých zbraní.

Preneste svoje odhodlanie aj na svojho partnera, manželku, deti a ďalšie Vaše blízke osoby a zoberte spolu so sebou do tohto hrdinského boja priamo na frontovú líniu aj ich. Keď ste takí odhodlaní bojovať, choďte bojovať tam kde sa bojuje a nerobte prosím všetko preto, aby sa začalo bojovať aj tu u nás.

My Vám všetci budeme samozrejme držať palce a v prípade, že by Vám to tam nevyšlo, tak sa dokonca aj vyzbierame na postavenie nejakej pamätnej dosky.

A samozrejme Vám v prípade potreby udelíme aj nejakú cenu in memoriam. Možno aj tú Darwinovu…

So srdečným pozdravom

Váš zamestnávateľ, občan Gašo

FOTOfacebook.com
ZDROJfacebook.com
JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre