PREDPLAŤTE SI DENNÍK N

0
2774

Dnes som dostal do súkromnej pošty odfotenú internetovú stránku Denníka N s poznámkou, aby som si všimol rubriku Minúta po minúte. A musím povedať, že kvalita informácií tohto denníka naozaj „stojí za to“.

Samotný denník v súvislosti s touto rubrikou z ich titulnej stránky uvádza: „Sledujeme aktuálne dianie, čítame agentúry a spravodajské weby, kontrolujeme sociálne siete a z toho vyberáme všetko dôležité a zaujímavé. Každý deň zverejníme aspoň stovku noviniek dopĺňaných linkami, grafmi, videami či obrázkami. Akonáhle sa deje niečo výnimočné, intenzívne aktualizujeme o každý dôležitý detail – neujdú vám dôležité informácie o hokejovom zápase alebo nečakanej udalosti.“

Dnes v tejto rubrike v čase 14:40 pribudla krátka správa v znení: „NAKA dnes urobila raziu v pripravovanej internetovej televízii INTV, v ktorej mala pracovať aj poslankyňa Sme rodina Martina Šimkovičová a ktorej šéfuje bývalý redaktor RTVS a konšpirátor Ľubomír Huďo. Razia súvisí s rozsiahlymi daňovými podvodmi, tvrdí polícia.“

Musím chlapcov z denníka pochváliť, lebo dostať do jednej krátkej vety až dve klamstvá to dokážu len profíci. IN TV totiž nie je pripravovaná INTERNETOVÁ televízia. Jej signál je šírený aj prostredníctvom DVB-T vysielačov po celom území SR a rovnako bude šírený aj cez satelit. Je to pripravovaná klasická celoplošná televízia.  Rovnako nie je pravda, že Ľubomír Huďo tejto televízii šéfuje.  Ľ.Huďo má byť totiž „iba“ šéfredaktorom spravodajstva dodávaného pre IN TV. Myslím, že šéfovať celej televízii a šéfovať spravodajstvu nie je zanedbateľný detail.

INTV už v čase 13:49 zverejnila fotografie zo zápisnice o prehliadke, v ktorej sa uvádza, že „v priebehu prehliadky neboli nájdené žiadne relevantné veci alebo dáta, ktoré sú predmetom príkazu“. To sa do samozrejme do „dôležitých detailov“ denníka N zverejnených v čase 14:40 samozrejme nedostalo.

A úsmevne na mňa zapôsobila v podaní Denníka N aj konšpirátorská nálepka na Ľuba Huďa, keď samotný denník hneď v dvoch nasledujúcich krátkych správach použil vyjadrenia „v Antarktíde sa pravdepodobne nachádzajú“ či „na protest proti údajnej nečinnosti vlády“. Veď to sú doslova a do písmena iba konšpiratívne tvrdenia.

Zdroj: screenshot dennikn.sk
Zdroj: screenshot dennikn.sk

Každopádne neváhajte a podporte týchto udatných bojovníkov proti oligarchii a predplaťte si ich klamstvá. Keď dokážu do jednej krátkej vety natlačiť dve, koľko sa ich zmestí do celého článku?

PS.: verím že chlapci a dievčatá z denníka nájdu aspoň toľko charakteru, že mnou uvedené klamstvá opravia. Veď ako sami uvádzajú „Akonáhle sa deje niečo výnimočné, intenzívne aktualizujeme o každý dôležitý detail“

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre