PREČO USA, VEĽKÁ BRITÁNIA, EÚ A IZRAEL NENÁVIDIA SÝRIU

6
14028
AFP Photo / Achilleas Zavallis

Adrian Salbuchi (pozn. autor kometnára) je politický analytik, spisovateľ, rečník a rozhlasový/televízny komentátor v Argentíne.

Mladé, tiché dievča prežívajúce sýrsku tragédiu to vysvetľuje s ďaleko väčšou dávkou rozumu, pravdy a poctivosti, než mocné západné vlády a ich peniazmi ovládané mediálne bábky.

O sebe samej hovorí ako o  „Sýrčanke, Patriotke, anti-neokonzervatívnej, anti-NWO, anti-sionistickej“, začiatkom minulého roka založila svoj ​​vlastný YouTube kanál (YouTube / Užívateľ / SyrianGirlpartisan).

V krátkom (deväť minútovom) videu vysvetľuje „osem dôvodov, prečo NWO (New World Order) nenávidí Sýriu.“ Všetci by sme mali veľmi dobre  počúvať …

Jej „Osem dôvodov, prečo nás nenávidia“ je vynikajúce zhrnutie, vzťahujúce sa na všetky seba si vážiace krajiny na svete: žiadna Rothschildovcami ovládaná centrálna banka, žiadny dlh MMF, žiadne geneticky modifikované potraviny, olej a plynovody, anti-tajné spoločnosti, anti-sionizmus, sekularizmus a nacionalizmus.

Jej krátka správa objasňuje, ako akási rozumná príručky, ktorá vysvetľuje, prečo Spojené štáty americké, Spojené kráľovstvo, Európska únia (najmä Francúzsko) a Izrael majú taký záujem na zničení Sýrie, krajiny, ktorej vedenie sa jednoducho odmieta klaňať elitám nového svetového poriadku, infiltrovaným hlboko vo vnútri mocenských štruktúr západných mocností, ako verejných (vlády) tak súkromných (korporácie / banky).

Popisuje týchto osem dôvodov stručne a presvedčivo, dáva svetu veľa podnetov na zamyslenie a malo by ho snáď inšpirovať k hlbokému sebaspytovaniu. Najmä medzi ľuďmi v USA, Veľkej Británii, EÚ a Izraeli, ktorí sú jedinými populáciami, ktoré môžu veľmi priamym tlakom na ich volených politikov vo Washingtone, Londýne, Paríži, Tel Avivu a ďalších západných metropolách, nútiť ich, aby sa prestali správať ako globálny zločinci, upustili od zbesilosti a začali dbať na slová My ľudia, zodpovedne a demokratickým spôsobom.

8 dôvodov, prečo New World Order nenávidí Sýriu

1) Sýrska centrálna banka je štátom vlastnená a riadená

Inými slovami, spravuje svoje národnú menu, aby slúžila sýrskemu ľudu a nie Rothschildovcami riadeným globálnym bankárom pôsobiacich zo svojich úkrytov v New Yorku, Londýne, Frankfurte, Tel Avive, Baseli a  Paríži.

To znamená, že objem peňazí je v správnej synchronizáciu so skutočnými potrebami reálnej ekonomiky, práce, výroby a všetkého, čo je užitočné pre ľudí v Sýrii, namiesto toho, aby to bol v synchronizácii s parazitickými, podvodníckymi, špekulatívnymi zahraničnými finančníkmi. Ti sa snažia ovládať miestne centrálne banky, aby mohli umelo obmedziť objem peňazí k dispozícii pre skutočných ekonomické potreby, najmä bezúročné úverové prostriedky potrebné na financovanie užitočných vecí v reálnej ekonomike: elektrární, ciest, plynární, bývania, súkromného podnikania a iniciatív. To prinúti produktívnych hráčov – verejných aj súkromných ​​- uchýliť sa k so smrtiacim záujmami a na báze úžery založeným pôžičkám privátneho bankovníctva, následkom čoho dlh začne rásť a rásť až do takzvanej „dlhovej krízy“ , ktorá postihuje krajinu za krajinou,  čo desaťročia výrečne ukazujú.

Umelým narušovaním objemu „verejných peňazí“ vydaných zvrchovanými centrálnymi bankami, ktoré nesledujú niekoho záujem, sa krajiny teda nútene uchyľujú k vysoko úročený „súkromným​​“ peniazom (úverom), ktoré sú ovládané monopolnými súkromnými banksterskými pákami v rukách Rothschildovcov, Rockefellerovcov, Warburgovcov, Goldman Sachs, HSBC, Citicorp, JP Morgan Chase a ich záujmov.

Je zrejmé, že toto je veľmi dobrý dôvod pre tieto banksterské parazity chcieť zneškodniť Sýriu.

2) Sýria nemá dlh v MMF (Medzinárodný menový fond)

To znamená, že vedenie Sýrie si uvedomuje, že MMF – verejná multilaterálna agentúra tvorená vládami členských štátov – je riadené globálnymi mega-bankármi, a pôsobí ako ich audítor a vymáhač pohľadávok vždy, keď sa jeden z jeho slabších členských štátov dostane do dlhových problémov, ktoré sú ďalší spôsob, ako povedať,  keď tieto krajiny dosiahnu bod, keď nemôžu prečerpať dosť peňazí z ich reálnych ekonomík – práce, driny a námahy ich ľudí – aby ju odovzdal parazitickým súkromným globálnym bankárom.

V istom zmysle, skutočnou prácou MMF je pôsobiť ako globálny mocenský elitársky daňový úrad – dá sa povedať, že je to ich „IRS/pozn. americký daňový úrad/“ – akurát že nevyberá dane priamo od ľudí, ale prostredníctvom zástupcov vlád a národných daňových úradov. Začínate už chápať skutočné korene „dlhovej krízy“ v Grécku, na Cypre, v Írsku, Argentíne, Španielsku, Taliansku, Veľkej Británii, USA, Portugalsku, Francúzsku?

Globálne otroctvo nemohlo byť lepšie premyslené a plánované!

V skutočnosti, skutočné islamské národy právom odmietajú bankové úverové pôžičky a úrokové praktiky ako nemorálne. To je to, čo robil líbyjský Kaddáfí, a čo Sýria a Irán robia v súčasnosti.

Je zrejmé, že je to veľmi dobrý dôvod pre parazitických bankstrov chcieť zneškodniť Sýriu, rovnako ako sa zneškodnili Líbyu a teraz sa zameriavajú na Irán.

3) Sýria zakázala geneticky modifikované (GMO) semená

Bashar Assad zakázal GMO s cieľom „zachovania ľudského zdravia“, pretože veľmi dobre vedel, že politikou Monsanto je ovládnúť kompletné svetové zásobovanie potravinami, pretože prichádzajúca globálna kríza nebude len o rope, ale aj o tom, koľko jedla budú krajiny schopné dať na stôl svojho ľudu.

To je dôvod, prečo po invázii do Iraku, USA nariadili, že iba semená spoločnosti Monsanto by mali byť použité. To je dôvod, prečo submisívne klientske štáty ako Argentína majú otrávenú vlastnú pôdu a ľudí tým, že sa sklonili pred požiadavkami Monsanto.

Je zrejmé, že toto je veľmi dobrý dôvod pre Monsanto chcieť zneškodniť Sýrii.

4) Sýrska populácia je dobre informovaná o New World Order

Jeho médiá a univerzíty otvorene diskutujú o vplyve globálnej mocenskej elity. To znamená, že plne chápe skutočnosť, že skutočná moc na Západe nespočíva v Bielom dome, 10 Downing Street, Kongrese alebo Parlamente, ale v komplexnej a vplyvnej sieti elitných think-tankov v čele s Radou pre zahraničné vzťahy v New Yorku, Bilderberg konferenciou, Trilaterálnou komisiou, Americas Society, Svetovým ekonomickým fórom a Londýnskym Kráľovským inštitútom pre medzinárodné záležitosti, ktoré interagujú s mega bankármi, médiami, vysokými školami, armádami, nadnárodnými spoločnosťami a korporáciami po celom svete.

Ako naša mladá priateľka výstižne vysvetľuje, Sýrčania sa odvažujú hovoriť o tajných spoločnostiach, ako Slobodomurárstvo alebo Yale University Skull & Bone Lodge, ktorého členmi sú veľké zvieratá ako bývalý prezident Georgea W. Busha a súčasný minister zahraničných vecí John Kerry.

Je zrejmé, že toto je veľmi dobrý dôvod pre tieto veľké zvieratá objednať si u ich poslíčka Obamu, aby zneškodnil Sýriu.

5) Sýria má obrovské zásoby ropy a plynu

Je to tu zase! Zakaždým, keď Západ ide do vojny chrániť „Slobodu, ľudské práva a demokraciu,“ je tu vždy zápach ropy, či už v Iraku, Líbyi, Kuvajte, Falklandoch, Afganistane … Sýria má offshore a onshore zásoby ropy a plynu, a pomáha budovať masívne potrubia spoločne s Iránom, ale bez kontroly západných ropných gigantov. Je zrejmé, že plná militarizácia celej produkcie ropy a rezervných zón a militarizácia transportných trás pre „privezenie ropy domova“ odkiaľkoľvek na svete, je kľúčom prebiehajúce spoločnej stratégie USA a Veľkej Británie.

Je zrejmé, že je to veľmi dobrý dôvod pre BP, Exxon, Royal Dutch Shell, Texaco, Total, Repsol a Chevron chcieť zneškodniť Sýriu

6) Sýria jasne a jednoznačne stavia proti sionizmu a Izraelu

Izrael praktizuje trestný rasistický apartheid proti okupovaným Palestínčanom. Sýrske vedenie nemá žiadne zábrany obviniť Izrael z toho, že to je: rasistický, imperialistický, genocídný objekt, ako jasne ukazujú múry nenávisti Izraela postavená okolo Palestíny. Izrael spravuje niečo, čo sa dá popísať len ako Auschwitz-ako mega-koncentračný tábor v Palestíne s miliónmi väzňov s ktorými je zle zaobchádzané, častokrát sú  zavraždení a ponížení.

Takúto geopolitickú jasnosť mysle zdieľal v Líbyi Kaddáfi a Saddám v Iraku, a dnes tiež Irán, Čína, Rusko a India.

Je zrejmé, že je to veľmi dobrý dôvod pre politických velikánov ako AIPAC (Americko-izraelský výbor pre verejné záležitosti), Svetový židovský kongres, ADL (Anti-Defamation League), Likude Kadima a Netanjahuom / Lieberman prečo chcieť zneškodniť Sýriu.

7) Sýria je jedným z posledných sekulárnych moslimských štátov na Blízkom východe,

zatiaľ čo sionistická panská rasa spolu s kresťanskými cirkvami oslavujúcimi znovuzrodenie a hnutiami typu Izrael na prvom mieste – robí všetko preto, aby ľudstvo podrobila svojmu temnému Bohovi, ktorý má svoj vlastný vyvolený národ.

Nevyslovené uznesenie globálne mocenskej elity je jasné: všetci musia veriť v nadvládu Izraela, zatiaľ čo náša mladá sýrska priateľka výstižne poukazuje na to, že Sýria, rovnako ako Saddámov Irak, Kaddáfiho Líby a Irán, nemôže byť o tom presvedčená.

Dodáva, že v Sýrii,  „pýtať sa na  náboženstvo nie je zdvorilé,“ pretože v Sýrii sa vyznáva mnoho hlavných náboženstiev ľudstva po tisíce rokov, a tieto tisícročia naučili Sýrčanov ako byť citlivý, tolerantný a rešpektujúci všetky vyznania. Niečo čo jasne nevidíme v prozápadných Arabských šejchátoch, ani v USA, Veľkej Británii a EÚ s ich anti-islamskou paranojou, a tam, kde zákony sú prijímané zavádzaním najvýznamnejších kultúrnych, politických a historických klamstviev požadovaných náboženskými fanatikmi, ktorí trvajú na tom, že ich boh bude prijímať len ich vlastné obete holkokaustu.

Je zrejmé, že ďalší veľmi dobrý dôvod pre neokonzervatívnych fanatikov a ich orwellovskú ideovú políciu chcieť zneškodniť Sýriu.

8) Sýria hrdo udržuje a chráni svoju politickú a kultúrnu národnú identitu

– zdôrazňuje, že Sýria „trvá na svojej jedinečnosti,“ ale zároveň rešpektuje jedinečnosť druhých. Štandardizovanú prichádzajúcu svetovú vládu jednoducho desí niekto stojaci proti ňou vnucovanej štandardizácii myslenia, správania a „hodnotám“, kde západné globálne megaznačky, nákupné centrá, a módna a štýlová diktatúra „robí každé miesto, vyzerajú skoro rovnaké, čo vedie k veľmi nudnému svetu. „

Dnes sa revolučná myšlienka na Západe aj medzi mladými scvrkáva na výber medzi Coca – Colou a Pepsi .

Je zrejmé, že je to veľmi dobrý dôvod pre Coke, Pepsi, McDonalds, Levis, Lauder, Planet Hollywood a Burger King, že chcú, aby sa Sýria zneškodnila.

Náša mladá sýrska priateľka končí jej pripomenutím, že „pokiaľ Sýria padne, môže to byť zlomový bod končiaci víťazstvom Nového svetového poriadku“ a dodáva, že dnes „je Sýria prvou líniou boja proti New World Order“.

Múdre slová od mladej dámy, ktorá chápe katastrofické zlyhanie západných mocenských politických tried, ktoré teraz úplne obrátil svet hore nohami, v ktorom tí najhorší a najviac nenávisní zločinci nakazili vlády a súkromné mocenské štruktúry, či už vo Washingtone, New Yorku, Londýne, Paríži, alebo Berlíne, Ríme, Bogote, Madride, Tokiu, Soule, Amsterdame, Buenos Aires alebo Rijáde.

Ak niekedy Hollywood slúži ako výkladná skriňa, ktorá odhaľuje tie najtemnejšia zákutia psychicky chorej západnej mocenskej elity, mohli by sme dokonca povedať, že hrajú našu ságu tzv. „Planétu opíc“, kde čudné a pekelné genetické inverzie uvádzajú strašné deštruktívne zvieratá v úlohách svetových veľmocí, kým vznešení porazení ľudia sú zotročení a hodení do klietok.

Je táto dnešná metafora najlepšie vystihujúca drámu USA proti Sýrii?

Osem bodov uvedených vyššie, sú rovnako dobré vodítko na to, ako vrátiť všetky naše krajiny späť na ihrisko, ako sa môžeme zhromaždiť v dnešnom nepokojnom svete, ktorý je mimo kontroly.

Či už americkí, európski, arabskí, moslimskí, kresťanskí, židovskí, budhistickí, hinduistickí alebo šintoistickí, nastal čas pre „My ľudia“, aby bolo naše hlasy počuť na uliciach, so susedmi, rodinou a priateľmi, v práci a spolužiakmi v škole, prostredníctvom sociálnych sietí a požadujúce, aby západné tzv „demokraticky zvolené vlády“ – z ktorých všetky sú priamym dôsledkom vôle peňazí elít, ktoré financujú ich výstup na vysoké vládne miesta prostredníctvom svojej obľúbenej lži, ktorej hovoria „demokracia“ – nech prestanú robiť to, čo robia, a začnú robiť to, čo požadujeme aby robia. Teraz, ihneď: musíme si vziať naše krajiny späť.

Naša mladá sýrska priateľka je určite príkladom pre nás všetkých hodným k nasledovaniu.

Preklad z RT

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

6 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Ľubo

Dobrý deň.
Prečo , ak použijete prekladací automat, pred zverejnením textu ho poriadne neskorigujete ?
Doslovne prekladaný a neúplne skorigovanÿ text pôsobí pri čítaní dosť rušivo a miestami smiešne. Ďakujem za pochopenie.

Zaujímavý článok. Ďakujem vám za ten preklad.

peter

Syria,bola najlepsia arabarna,zili tam v pokoji rozne nabozenstva,vsetko fungovalo,ako malo,pivo,arak,whiska,dobre jedlo….len mala 1 chybu-neobchodovala s juesej a so statmi nato,preto musela byt rozvratena,ako ikak,libya,afgan,egypt…lebo,kto neposlucha,je bezpecnostnou hrozbou USA!

vrchny baca

Taka mala konspiracnoteoreticka uvaha:
Preco Izrael susediaci so Syriou aktivne podporil rozjebanie svojich hranic s pomerne mierumilovnym a stabilnym susedom?

Mozno by „Izraeologovia“ vedeli odpovedat.
/uz som videl v spravach „teroristologa“ tak iste budu k dostaniu i takyto dalsi pseudologovia/

Niemand

Múdro hovorí tá sírčanka. Ako by sa ju dalo podporiť…?