ZBOHOM ZDRAVÝ ROZUM, ALEBO HALÓ PÁN PREZIDENT

0
2820

To čo sa deje v našej spoločnosti je pre mňa už ako sen. Avšak bohužiaľ zlý. Ešte nikdy som nepozoroval toľko polarizovaných ľudí nainfikovaných vzájomnou nenávisťou a so zatemneným rozumom, ktorí v tomto stave dokážu obhajovať aj to, čo je pre zdravý rozum neobhájiteľné.

Začína to rovno niekde u Vás, u nášho súčasného najvyššieho ústavného činiteľa. Neviem aký ste bol predtým, ako ste šliapol do lajna zvaného politika, ale súčasná prítomnosť psychopatov z politiky vo Vašom okolí, resp. aj v radoch Vašich poradcov sa na Vás dokonale prejavuje. Alebo možno iba začínate prejavovať svoje pravé ja.

Napríklad tvrdenie „Bez ruskej podpory by sa konflikt na Ukrajine nikdy nezačal a preto je našou povinnosťou ako demokratických národov zaujať jasné stanovisko,“ môže bez námietok prijať iba blázon opísaný v prvom odstavci. Bez ohľadu na pomerné úsmevné tvrdenie o „demokratických národoch“  tam do očí bije jeden logický rozpor. Konflikt  na Ukrajine predsa nevznikol tak, že Rusko si jedného dňa len tak povedalo a teraz obsadíme Krym, aby vznikol konflikt…

Pán Kiska, prečo nemáte rovnaký meter pre všetkých čo sú zodpovední za vznik konfliktu na Ukrajine? To si naozaj myslíte, že všetci uveríme tomu o čom rozpráva napríklad aj pán nižšie?

Aj vďaka takýmto ľuďom sa spoločnosť čoraz viac polarizuje, nenávisť narastá, zdravý rozum je čoraz viac potláčaný. Tak ako množstvo ľudí nainfikovaných nenávisťou voči Rusku dobrovoľne šíri propagandu Západu, na druhej strane sa aktivizujú ľudia rovnakého typu, akurát nainfikovaní nenávisťou voči Západu a začnú dobrovoľne šíriť propagandu Ruska.

A v tom prídete opäť Vy, náš milovaný dobrý anjel a na pôde anjelskej organizácie zvanej NATO vyhlásite, že v súvislosti s ukrajinskou krízou „je zrejmé, že to nie je len demokratické šírenie vlastných názorov, ale platená informačná kampaň“. 

Tak môj odkaz pre Vás, pán prezident. Na to, aby ľudia začali šíriť bullshit netreba nič platiť. Stačí na jednej strane marketingovo anjelsky každý mesiac rozdávať drobné chudákom a popri tom si potriasať ruky s ľuďmi, ktorých rozhodovanie má na svedomí tisícky nevinných životov, hromadu nešťastia, útrap, prípadne ich verejne obhajovať a garantujem Vám, že ľudia začnú aj dobrovoľne a zadarmo zdieľať sto krát radšej hocijaký blud z neznámeho zdroja, ako informácie od dvojtvárneho človeka resp. zo všetkého jemu blízkeho.

Plus keď k tomu výrazne napomáha aj napr. takáto štvavá „žurnalistika“… To nie je platená kampaň? Veď tí žurnalisti za takéto štvanie dostávajú plat. Ako je možné, že vojnoví štváči z radov politikov, novinárov, verejne známych osôb nie sú postihovaní? A to bez ohľadu na to, či štvú pro-zápdnou, alebo pro-ruskou propagandou?

Milý pán prezident,  buď Vám vo víre udalostí uniká skutočnosť, že „poddaní“ na čele ktorých stojíte, sú medzi sebou čoraz viac polarizovaní a radikalizovaní, alebo práve to je Vašim zámerom? Neustále a v nemalej miere (možno nevedome) tomu totiž napomáhate aj Vy… To chcete vojsť do histórie Slovenska rovnako, ako prezident Porošenko na Ukrajine? Bratovražedným bojom svojich poddaných?

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre