MUSÍME ZAČAŤ VYŠETROVAŤ MY

0
2299

Takmer všetci všade hovoria o tom, ako sa u nás všetko zametá pod koberec, ako sa tie prašivé psy navzájom kryjú, vyšetrovatelia nič nevyšetrujú, jednoducho ako tu je všetko okrem kradnutia nefunkčné. Ako názorná pomôcka by mohlo slúžiť vyšetrovanie brutálneho policajného zásahu z 9.3. pri ktorom boli zmlátení ľudia protestujúci proti zlodejom. Aj keď existuje množstvo dôkazov o tom, že celý zásah bol neadekvátny (viacero dôkazov TU), doteraz sa proti nemu nevyvodili žiadne dôsledky a všetko bolo najvyššími kruhmi ospravedlnené. Keďže sa teda nič nevyšetruje tými, čo sú na to určení, musíme začať vyšetrovať vzájomnou spoluprácou my ľudia. Jediné čo je k tomu treba je odvaha, čestnosť a charakternosť.

Je najvyšší čas, aby odvážni, čestní a charakterní ľudia začali hovoriť. Za všetkým sú totiž osoby, ktoré majú svoje meno aj priezvisko, ktorých pozná okolie. A práve ľudia z okolia tých prašivých psov, ktorí majú odvahu, česť a charakter môžu najviac prispieť k tvorbe zoznamov. Na základe informácií a po ich overení sa budú vytvorené zoznamy publikovať. Nech o tých prašivých psoch vedia všetci… A keďže sa neodvratne blíži aj koniec tohto partokratického systému, tieto zoznamy budeme potrebovať aj z iného dôvodu. Vďaka nim sa musíme pokúsiť zabrániť prípadným obracačom kabátov vstúpiť do nového systému.

Takéto zoznamy by mali obsahovať minimálne meno, priezvisko, fotografiu, pozíciu resp.činnosť a zoznam skutkov spolu s dátumom, na ktorých sa predmetná osoba podieľala. Treba týmto spôsobom vyzbierať zoznamy ľudí z prostredia politiky, polície, súdnictva, zdravotníctva, bankovníctva, médií… jednoducho zo všetkých oblastí. Partokratickí a bezcharakterní zlodeji a ich na slovo poslúchajúce psy (čo nemajú napr. problém zbiť resp. vystreliť na nevinného človeka) sa totiž infiltrovali do všetkých oblastí…. A môžete si byť istý, že trafená hus vždy zagága, resp. že sa bude brániť, tak ako to prašivý pes zvykne… Bude hýzť hlava nehlava…

Už vyššie spomínaným zásahom z 9.3.2012 by sme mohli začať. Týmto by som chcel apelovať na všetkých  odvážnych, čestných a charakterných ľudí, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť Slovenska, aby v prípade že majú prístup k informáciám o zásahu a hlavne osobách týkajúcich sa zásahu z 9.3. a boja sa ich zverejniť, aby ich posielali na tipy@jangaso.sk prípadne ak to chcú urobiť anonymne, môžu predmetné informácie poslať cez formulár „kontakt“ na stránke www.jangaso.sk. Za všetky informácie, ktoré pomôžu pri vytvorení zoznamu ľudí, ktorí sa podieľali na tom svinstve, od veliteľov, cez tajných,  „obuškárov“ až po strelcov z oficiálne neexistujúcej národnej poriadkovej jednotky vopred ďakujem.

Cez vyššie spomínané kontakty môžete posielať aj informácie, týkajúce sa všetkých ostatných zoznamov ľudí, ktorí zničili, rozpredali, rozkradli a inými spôsobmi poškodili Slovensko a jeho obyvateľov.


Pocitadlo.sk

Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre