ZVERSTVO KTORÉ IDÚ ROBIŤ NAŠI POLITICI

33
1714

19.6.2012 sa pravdepodobne stane niečo, čo nemá v histórii samostatnej Slovenskej Republiky obdobu. Väčšina poslancov parlamentu je odhodlaná bez ohľadu na názor obyvateľstva definitívne do reálnej podoby posunúť ESM tzv. trvalý euroval. Pre tých, čo ešte stále nevedia o čo ide, odporúčam toto krátke inštruktážne video (titulky zapnete kliknutím na CC pod videom)

Ak sa to video nechce niekomu pozerať, a chce v skratke vedieť, čo to znamená pre Slovensko, tak tu sú hlavné body:

– Slovensko musí do troch rokov vložiť do ESM hotovosť vo výške cca 659 miliónov eur (659 000 000), ktorú si samozrejme musí požičať na fin.trhoch

– okrem toho bude znášať aj záruky vo forme akcií so splatnosťou na vyzvanie vo výške 5,768 miliardy eur (5 768 000 000 000)

– tieto akcie musia byť splatené do 7 dní po vyzvaní!

Suma sumárum, Slovensko si musí požičať peniaze, aby ich neskôr mohlo požičiavať iným štátom v kríze. A nakoniec aj tak tie peniaze, ktoré smerujú na “záchranu” štátov, nekončia ako podpora pre ekonomiku zachraňovanej krajiny, ale drvivá časť z nich končí v bankách. Čiže v podstate sa zachraňujú banky a nie štáty.

Preto ak aj vy patríte do skupiny ľudí, čo chcú priamo alebo nepriamo pomôcť so záchranou budúcnosti Slovenska, informujte všetkých ľudí vo svojom okolí, aby sa v utorok dostavili pred budovu NR SR na Zámockej ulici v Bratislave. Ukážme politikom a bankárom, že nám to nie je jedno. Rovnako môžete lepiť plagáty

(pdf verzia na stiahnutie uloz.to/xfF7mrW/a2-euroval-pdf,
png verzia na stiahnutie img72.imageshack.us/img72/4552/euroval.png), prípadne môžete zdieľať a pozývať ľudí cez event na facebooku www.facebook.com/events/407457535959050/ prípadne šíriť pozvánkové video:

Ukážme všetkým, že v strede európy je národ, ktorý má svoj rozum a nie je mu ľahostajná jeho budúcnosť…


Anketa

Súhlasíte so schválením ESM (trvalého eurovalu)?

Loading ... Loading ...


33
DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
21 Diskusné vlákna
12 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
21 Autori komentárov
JožkoDanPaťosalomonLuky Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Dan
Nezareg.
Dan

Nie zverstvo. Nejde o zverstvo, urážame zvieratá, tie majú viac pudu sebazáchovy ako ľudia. Zvieratá by si okolo seba nikdy nevytvorili virtuálny finančný svet, v ktorom sú burzové špekulácie a pochybné kšefty (tzv. ekonomický hyenizmus) nadradené nad každodennú poctivú a tvorivú prácu.

Jožko
Nezareg.
Jožko

keby bol názov článku Barbarstvo….zase by sme urážali barbarov…pomenovanie pre našich politikov ani nie je…..

Paťo
Nezareg.
Paťo

A prečo sa nespíše petícia na referendum? :-/

salomon
Nezareg.
salomon

Oni sa vobec neboja sibenice. Mam dojem, ze poslanci ani vlada nemaju pud sebazachovy…

Slovák
Nezareg.
Slovák

tie kurwy vedia, ze pokial sluzia cielom velkehobrata maju za sebou silu masmedialneho vymyvania mozgov, pripadne aj vojensku silu ak sa brainwashing prejavi ako nedostatocny prostriedok umlcania ovcanov. Vsak predsa sme v severoatlantickej teroristickej organizacii. Slovenski politici ale zabudaju na fakt, ze bezny obcan uz nema co stratit. … radšej voľ nebyť, ako byť otrokom!

Slovák
Nezareg.
Slovák

stara, dobra, osvedcena…
svojou bandou (teda tento system demokracie, ktory po svete rozsievaju “vyvoleni” cez politicke figurky ako bol u nas Havel) je evidentne vlada korporacii (bank) a nie to co sa falosne nazyva “vlada ludu”. Lud slovensky, spamataj sa, kym niesi uplnym otrokom tohto fasistickeho megakolosu nazvaneho EU!

Luky
Nezareg.
Luky

KRV Toto uz je vela aj na kona … toto si ty smradi nemozu dovolit … ja osobne niesom za nasilie ale bohuzial v tomto pripade a v pripade nasich politikov zafunguje jedine defenestracia alebo preliatie ich krvi … ludia spojme sa a nedajme sa utlacat hrstkov, bola tu gorila boli tu ine strajky … ja osobne si myslim ze teraz 19 juna rozhodujeme o svojom nevolnictve v podstate uz aj tak sme vazali … gorila riesila minulost , 19 teho riesime buducnost … musime sa stretnut v hojnom pocte a ist to tam vyhadzat … v mediach minimum informacii,je… Zobraziť viac >>

Slovák
Nezareg.
Slovák

tiez niesom za nasilie. Pisal som ze na smecku by ma vymazali. Ked citam co a ako som napisal tak by som sa asi vymazal aj sam :D Uz padla nadavka, aj naznaky nasilia. Priznak, ze som riesil vec z horucou hlavou (clovek sa rozohni ked vidi kolo seba tento bordel). Nemam problem diskutovat bez negativnych emocii napr o probleme homosexuality, ked ale vidim niektore arogantne politicke xichty ako sa nam smeju do oci, ked vidim vojny ktore vedu v nasom mene… Niesom ziadny militarista, neznasam vojny. Asi kazda revolucia zo sebou prinasa krv nevinnych. Mne ale taka revolucia nestoji… Zobraziť viac >>

masina
Nezareg.
masina

??? a prečo ste volili fica?? toto je následok …

mala
Nezareg.
mala

rozmaznane fracky! spravaju sa uplne maximalne neprofesionalne,nemajuc ziadnu zodpovednost,krutost,zákera,prizivnictvo,vrazdenie,ci lekarmi,liekmi,ovzdusim,mrtvym potrvinovim retazcom,tlacenim do medii,nie tak hrozne veci,ako v skutocnosti su!!fuj!!mor na vsetky vase rody!!

Peter
Nezareg.
Peter

propaganda, nic ine

aibuvil
Nezareg.
aibuvil

súhlas, mas absolutne pravdu,my sa nemôžme rovnať ani zvieratam ani tým barbarom ,lebo obe skupiny majú spoločné niečo a to je tá LÁSKA,ktorá z nás už dávno sa stratila.

008
Nezareg.
008

:) Fašizmus. To je stav kedy si vláda líha do jednej postele s korporáciami. (voľný citát jedného redaktora)

Kto má pocit že sa tu toto teraz deje?