PČOLINSKÝ S KRAJNIAKOM SÚ PO NOVOM RODINA S KOLLÁROM

0
2141
Billboard z predvolebnej kampane v roku 2010 (Foto: infovolby.sk)

Sme rodina. Takýto ľúbozvučný názov si pre zastrešenie svojich politických aktivít zvolili novodobí „traja králi“ Krajniak, Kollár, Pčolinský. Kto ste nevideli úvodnú tlačovku týchto novodobých hrdinov, tak si ju môžete pozrieť a možno mi objasníte nejaké veci.

Na úvod hlavná hviezda Kollár začal rozprávať o tom ako a prečo sa rozhodol vstúpiť do politiky. Tú pasáž o vstupovaní do politiky som celkom nepochopil, keďže už v roku 2010 bojoval v politike na kandidátke politickej strany Únia – strana pre Slovensko. Strane vtedy podľa zoznamu jej darcov podaroval 50 000€ a získal s ňou vo voľbách 2010 krásnych „až“ 17 741 hlasov, čo predstavovalo 0,70 % platných hlasov.

Po povození sa na v dnešnej dobe populárnej antiimigračnej vlne hovoril o šírení klamstiev. Že nenazývame veci pravým menom.

Máte pocit, že správy z jeho rádia ktoré mu slušne zarába, rozširujú čistú a nefalšovanú a mnoho krát aj veľmi nepopulárnu pravdu a všetko nazýva pravým menom? Prípadne že napomáha k budovaniu lepšej spoločnosti ako takej? A prečo vlastne aj on v úvode nenazýval veci pravým menom a nehovoril o návrate do politiky?

Ku dvom nádejným koníkom z Lipšicovej stajne sa mi nechce ani vyjadrovať. To že ich „novinárske“ aktivity budú slúžiť k boju o válovy som predpokladal už dávno. Ale nedá mi si zaspomínať. Neviete niekto čo sa stalo s ich hrdinským Hnutím 300? Lebo FB stránku mi už nazobrazuje a rovnako ani stránku na doméne hnutie300.sk. Žeby sa opäť dostala k slovu obľúbená praktika Petra P., ktorú s obľubou využíval v boji s pre neho nepopulárnymi faktami už v časoch protestov Gorila?

Inak dodnes mám v pamäti ten chrumkavý slogan „Tristo, ktorým sa dá veriť“. Už vtedy ma pobavil. A už teraz sa teším na to, čo pripravia títo maximálne dôveryhodní do budúcnosti…

ZDROJfoto - infovolby.sk
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre