VÝZVA K VLÁDE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

1
4206

My, dolu podpísaní poslanci Národnej rady Slovenskej republiky, obraciame sa na vládu so žiadosťou zaradiť do učebného plánu stredoškolákov povinnú návštevu koncentračného tábora Osvienčim – Brezinka (Auschwitz – Birkenau). A žiadame aby na túto aktivitu vláda vyčlenila finančné prostriedky.

Okamžité zavedenie takéhoto opatrenia považujeme za potrebné z dôvodu nárastu fašizmu a extrémizmu hlavne medzi mladými ľuďmi na Slovensku. Je nutné voči tomuto problému okamžite zakročiť a je nutné začať poznaním histórie a prevenciou. Prevencia je najľahší, najjednoduchší a najlacnejší spôsob ako predchádzať extrémizmu.

Sme presvedčení, že takéto opatrenie, ktoré umožní žiakom stredných škôl vidieť na vlastné oči hrôzy holokaustu prispeje k eliminácií prejavov rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu, extrémizmu a ostatných foriem intolerancie na Slovensku.

V Bratislave 21.04.2016

Simon, Zsolt
Kollár, Boris
Krajniak, Milan
Pčolinská, Adriana
Pčolinský, Peter
Blahová, Natália
Cigániková, Jana
Dostál, Ondrej
Jurzyca, Eugen
Klus, Martin
Osuský, Peter
Poliačik, Martin
Budaj, Ján
Dubačová, Viera
Fecko, Martin
Gaborčáková, Soňa
Heger, Eduard
Jurinová, Erika
Matovič, Igor
Petruchová, Silvia
Remišová, Veronika
Verešová, Anna
Viskupič, Jozef
Žarnay, Oto
….


Ja, dolu podpísaný obyčajný občan Slovenskej republiky, obraciam sa na vládu so žiadosťou zaradiť do učebného plánu stredoškolákov povinnú návštevu miesta sociálnej samovraždy (s obesenou osobou, s osobou rozsekanou vlakom, s osobou vyskočenou z okna a pod.) a miesta nocľahu bezdomovca kdekoľvek na Slovensku. A žiadame aby na túto aktivitu vláda vyčlenila finančné prostriedky.

Okamžité zavedenie takéhoto opatrenia považujem za potrebné z dôvodu nárastu sociálnych samovrážd a počtu bezdomovcov hlavne medzi staršími ľuďmi na Slovensku. Je nutné voči tomuto problému okamžite zakročiť a je nutné začať poznaním dôsledkov a prevenciou. Prevencia je najľahší, najjednoduchší a najlacnejší spôsob ako predchádzať sociálnym samovraždám a bezdomovectvu.

Som presvedčený, že takéto opatrenie, ktoré umožní žiakom stredných škôl vidieť na vlastné oči hrôzy sociálnej samovraždy a života bezdomovca prispeje k eliminácií života na dlh, korupcie, zameriavania sa na materializmus, rozkrádania verejných financií, volenia skorumpovaných a bezcharakterných osôb do NR SR a ostatných foriem ekonomického a sociálneho extrémizmu a intolerancie na Slovensku.

V Bratislave 22.04.2016

Gašo, Ján


Tú druhú výzvu (sociálne samovraždy, bezdomovectvo)  je po požiadavke od čitateľa možné podpísať tu:

 http://www.peticie.com/vyzva_k_vlade_slovenskej_republiky

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

1 Comment
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
David Cole v Osvienčime, dok.,CZ tit.

Dúfam že individuá z výzvy k vláde si dajú námahu a pozrú Osvienčimský dokument od žida, ktorý si nenechal nabulíkať polopravdy a lži dnes šírené prevažne sionistickou zgerbou.

https://www.youtube.com/watch?v=shvmCivcJ7c