NEPRIROVNÁVAJTE ICH K HNOJU, LEBO HNOJ TO URÁŽA

0
2673

Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky by mali byť elitou tohto národa. Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky by mali byť príkladom pre všetkých ostatných. Poslanci Národnej rady by mali reprezentovať tie najvyššie hodnoty a princípy. Na Slovensku však väčšina poslancov reprezentuje odpad spoločnosti a v momente keď si človek myslí, že to už nemôže klesnúť hlbšie, opäť raz prerazia dno…

Už niekoľko rokov sa snažím upozorňovať na to, že politici svojim bohorovným správaním a konaním vedú celú našu spoločnosť k jednému veľkému nešťastiu. Nenávisť voči nim, ako aj medzi tábormi ich obdivovateľov sa stupňuje a momentálne je na úrovni, akú som ja osobne doteraz nikdy nezažil.

Pamätám si časy, kedy bola táto nenávisť neprehliadnuteľná pred blížiacimi sa voľbami, prípadne tesne po nich. Avšak aktuálne ju tieto „vyvolené“ partie zlodejov, gaunerov, grázlov, mafiánov (pozn. tak ich bežne označujú ľudia) úspešne živia aj niekoľko mesiacov po voľbách. A aby toho nebolo málo, politický prezliekač dresov občan Osuský ešte prilial olej do ohňa.

Zdroj foto: facebook.com

Poslanec NR SR Peter Osuský totiž v pondelok 11.6.2016 priamo POD DOHĽADOM POLÍCIE na ďalšom zo série opozičných povolebných protestov fyzicky napadol občana Vaského, nakoľko sa mu nepáčili jeho reči (pozn. nazval ho fašistom). Jeho konanie je o to primitívnejšie, že udrel občana, ktorý je od neho nielen starší (má cez 65 rokov), ale množstvom Osuského priaznivcov je dokonca považovaný za psychicky chorého.

Fanúšikovia poslanca Osuského samozrejme jeho čin miestami doslova oslavovali a na moje veľké prekvapenie sa na jeho konanie pozitívne vyjadrila napríklad aj ďalšia poslankyňa Lucia Nicholsonová, ktorá pri inej príležitosti uviedla „a ja som v tej chvili velmi zavidela mojmu drahemu priatelovi a kolegovi Peter Osuský, ze jeden podobny obcan ako Michal Junas – znamy stalker Vasky stal pri nom dostatocne blizko, aby mu mohol natiahnut pravackou po nastavenom lici. Bravo, Peter Osuský.

Zdroj foto: youtube.com
Zdroj foto: youtube.com

To pod dohľadom polície som zvýraznil preto, lebo som veľmi zvedavý, akú to bude mať dohru. Podľa mojich informácií totiž Vaský Osuskémú úder nevrátil.

Už teraz však viem s uričitosťou povedať, že u množstva ľudí (a obávam sa že nielen z radu fanúšikov Rudolfa Vaského) to nenávisť voči politikom posunulo do ďalšieho levelu. A neviem ako vy ostatní, ale ja tie ďalšie levely nenávisti vyplývajúce z aktivít „našich“ poslancov zažiť nechcem.

A občan – poslanec Osuský by si mal zobrať príklad z exkolegu Dzurindu.

https://www.youtube.com/watch?v=SD_w74K69-0

PS.: postrehol som na internete prirovnávanie poslancov NR SR k hnoju. Asi by bolo dobré ich už k hnoju neporovnávať, lebo to začína vyzerať, že zo slovenských poslancov na rozdiel od hnoja naozaj nemôže vzniknúť nič dobré.

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre