AKO FICOVI A JEHO BANDE VYPÁLIŤ PRI KÚPE POISŤOVNÍ RYBNÍK

0
1559

Už zopár týždňov sa vášnivo diskutuje o zlučovaní zdravotných poisťovní do jednej štátnej. To či je to dobrý alebo zlý nápad je v tejto chvíli už druhoradé, nakoľko všetky indície smerujú k tomu, že zákulisie už sa tak rozhodlo, bábka s pomenovaním premiér to už oznámila verejnosti a teraz všetci svorne naháňajú čas aby to bolo zrealizované čo najskôr.

Jediné, čo je teda v tomto prípade naďalej podstatné je to, či sa dá toto slušne povedané vykradnutie štátnej kasy nejako prekaziť. Prečo som to nazval vykradnutie? Pretože som si položil otázku, že kto na zlučovaní poisťovní takýmto spôsobom vlastne získa? Určite to nebudú poistenci a určite to nebude ani Slovensko ako štát. Avšak určite sa to bude platiť zo štátnych peňazí. A keď niekto len tak zoberie naše peniaze a dá ich „vyvoleným“ len tak, pod smiešnou zámienkou, z môjho pohľadu to je kradnutie našich peňazí. Naviac keď existuje cesta, ktorou sa dá dosiahnuť rovnaký výsledok a pritom úplne ZADARMO!!!

Áno, možno to je pre mnohých neuveriteľné, ale dalo by sa to totiž urobiť aj tak, aby to nás daňovníkov nestálo žiadne ťažké milióny. A dokonca to aj tak spraviť môžeme, bez nejakej pomoci zlodejov z parlamentu či vlády. To by ich potom snáď aj roztrhlo od zlosti, že sme im zničili bomba kšeft. Stačí totiž, aby všetci poistenci (resp. veľká väčšina), ktorí sú v poisťovniach čo sú zahrnuté do tohto kšeftovania do 30.septembra vyplnili prihlášku vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, kde nakoniec všetci tak či tak skončia.

Čo myslíte, prečo sa o tom nehovorí? Keby sa nám občanom toto podarilo, potom by mohli páni z poisťovne strčiť viac ako 150 miliónový úver spolu s ich poisťovňou a ďalšími miliónmi pánovi premiérovi za klobúk. Prípadne aj niekam inam…

Preto Vás touto cestou prosím, ak poznáte nejakých poistencov tých dvoch poisťovní ktoré by sa mali zoštátňovať, apelujte aj na nich, že ak im ešte aspoň trošku záleží na Slovensku, aby išli vyplniť tú prihlášku a aby sme sa spoločne pokúsili zabrániť jednej z posledných veľkých krádeži našich spoločných peňazí…

PS.: ak bol ten policajt v civile, čo ma dnes legitimoval v prenajatom byte v ktorom bývam naozaj omyl, poprosil by som príslušné úrady, aby si na také omyly dávali pozor. Ďakujem.


Pocitadlo.sk

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

0 Comments
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre