PREČO MILAN KRAJNIAK DIKTUJE ODPOVEDE BORISOVI KOLLÁROVI?

4
10181

„Oznam redakciám! Mimoriadna tlačová beseda hnutia SME RODINA – Boris Kollár sa uskutoční dnes o 11:00 v priestoroch hnutia na Trnavskej ceste 84 v Bratislave. Téma: Pokusy o vydieranie a kupovanie novozvolených poslancov! Peter Pčolinský“

Keď sa dnes ku mne dostal vyššie uvedený oznam, prvé čo mi udrelo do očí bolo spojenie kupovanie niekoho – Pčolinský. Už v minulosti sa totiž Pčolinský vyjadroval, ako mu bolo ponúkaných 300.000 až 500.000 eur za ukončenie protestov Gorila, či 20 tisíc eur za predaj facebookovej stránky AntiFICO. Vždy to bolo bez akýchkoľvek dôkazov, dokonca ešte aj identita tých, čo mali peniaze ponúkať zostala samozrejme vždy utajená. Iba Pčolinský všetky ponuky hrdinsky odmietal.

Ale povedal som si, snáď to zasa nebude nejaké trápne divadlo a dozvieme sa konečne aj niečo nové, konkrétne a k veci. Obzvlášť keď som z okruhu mojich priateľov dostal upozornenie v znení “ jano ak sa potvrdí, to čo budú vravieť , bomba aká nebola“.

Predpokladal som, že predmetná tlačová konferencia bude reakciou na spájanie osoby Borisa Kollára so slovenskou mafiou. Denník SME totiž včera publikoval článok „Záznamy spájajú Borisa Kollára s podsvetím“ v ktorom publikoval kópie údajných dokumentov tajnej služby o aktivitách Borisa Kollára po roku 1989.

Už v predvolebných debatách bolo vidieť, že pri otázkach ohľadom slovenskej mafie Boris Kollár značne znervóznie

https://youtu.be/xOenPTHDEA8?t=1h20m1s

O 11:00 som si preto spustil priamy prenos z tlačovej konferencie „rodiny“ Pčolinský-Kollár-Krajniak a cca 17 minút čakal, kedy mi padne sánka. A tá mi nazoaj dva krát padla. Ak chcete aby padla aj vám, pozrite si tlačovú konferenciu nižšie.

Mne samozrejme nepadla z toho čo tam odznelo ohľadom nepodloženého vydierania či kupovania poslancov, keďže to bolo presne v zmysle toho princípu „kupovania Pčolinského“ o ktorom som písal na začiatku. Všetko anonymné, ale my sme hrdinovia, my sa nedáme.

Mne padla sánka pri dvoch okamihoch.

V čase 5:40 dostáva Boris Kollár otázku na konkrétne mená takto útočiacich a JEHO očakávania ohľadom ďalších atakov, ktoré by prípadne mohli prísť. Krajniak šušká Kollárovi do ucha: „Že si nevieš predstaviť, že čo si môžu vymyslieť, čo si neurobil, ako si to máš predstaviť“

Boris Kollár odpovedá: „Viete, ja si neviem predstaviť, čo príde ďalej. Ja som si nevedel predstaviť ani pašovanie heroínu…“ Nakoniec poprosí o doplnenie Krajniaka, ktorý sa odvolá na anonymné zdroje.

V čase 11:54 pri otázke, či chce povedať, že dokumenty zverejnené v SME boli účelovo vytvorené na diskreditáciu a či to nemohla byť správa z 90. rokov mu Krajniak do ucha pošuškal: „Nemusia byť vytvorené teraz, ale sú to hlúposti“

Boris Kollár reaguje: „Ja nehovorím, že to bolo teraz vytvorené, že to nemohlo v 90. roku niekoho napísať nejakého spravodajstva, že takúto hlúposť napísal…“

Moja otázka preto znie. Prečo Boris Kollár pri otázke čo očakáva ON, odpovedá čo očakáva pán Krajniak? A prečo na otázku čo chce povedať ON odpovedá čo chce povedať pán Krajniak? To je ten nový systém, o ktorom hovoril Boris Kollár v kampani?

PS.: je úsmevné keď Milan Krajniak na začiatku tlačovky tvrdí, že tento štát funguje ako mafia a práve oni to chcú zmeniť. Pritom Krajniak osobne figuroval v riadiacich štruktúrach štátu dlhé roky už aj v minulosti.

Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
4 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Kata

Zaujímavé. Až na jednu chybičku krásy. Tie dokumenty majú byť z deväťdesiatych rokov.

Moja otázka znie : Prečo Kollár už dávno nerobí spoločnosť ostatným mafiánom v Ilave ? A prečo sa niečo také vytiahne až potom, keď sa (neočakávane ?) prepracuje až do parlamentu ?
Kto to mal v zálohe, aby ho mohol v príhodnej chvíli držať za semenníky ako „štandardov“ ?

PS : Je smutné, až tragické, kam sme sa to dopracovali po štvrťstoročí budovania „demokracie a prosperity“ a ako sme „vyrástli“ pod krídlami nepostrádateľnej EU.

Peter

Veru…..Kata……je to smutné, čo teraz vídáme……….Jedny sú bastardi, ktorý kradnú až na tri svoje generácie, jedny ako kollár, ja ho už nemožem ani vidiet……….Sieť, podvodník, klamár………Sulík, už raz položil vládu…..No je to psychiatria. Zo smerom už nemožeme, sú to špiny ale s tými, nesmieme, lebo ešte pokazia to, čo sa pokazit ani nedá…….

Róbert Palša

Ja to vidím takto: Boris Kollár je človek ktorý vie zaujať ktorý má istú charizmu a nemá monotónny hlas. Jednoducho vie ľudí presvedčiť a stiahnuť na svoju stranu. Ďalej je to človek ktorý má takmer všetko: ma domy, deti, „ženy“, peniaze, je mediálne známi. Do politiky vstúpil preto, aby sa zviditeľnil ešte viac a jedného dňa sa stal možno aj premiérom a zapísal sa do histórie ako politik ktorému sa podarilo slovensko oslobodiť od Oligarchického zriadenia ktoré tu isto je. Milan Krajniak je človek ktorý je inteligentný má vyštudované keď sa nemýlim masmédia a má také záujmy ako Boris. Je… Zobraziť viac >>

oo

Pretože ide o Lipšicom (Krajniak, Pčolinský) nastrčenú stranu pre elimináciu SMERU a LSNS vo voľbách. Viac tu http://www.dvtr.eu/diskuse/comment-page-12/#comment-30964
Dá sa čakať že v budúcnosti dajú Kollára dole (svoje už splnil) a bude fúzia SMERODINA a NOVA. Myslím, že agent Dano plánuje časom odkopnúť aj psychopata Igora.