POZDRAV OD YOUTUBE KOMUNITY

3
3038

Včera mi videoportál Youtube doručil e-mail, ktorého predmet znel „Upozornenie na akciu súvisiacu s vaším videom v službe YouTube.“ Toto je jeho plné znenie:

V praxi to znamená, že pred spustením spomínaného videa, pribudlo napríklad aj nasledujúce upozornenie:

Ja som mal síce hneď v prvom riadku popisu videa uvedené „UPOZORNENIE: video obsahuje zábery nevhodné pre slabšie povahy“, nakoľko sú tam zobrazené smutné následky vojny v Iraku či Afganistane, ale asi to bolo málo. Takže ďakujem youtube komunite za starostlivosť, ktorá prišla necelé tri roky od zverejnenia videa…

Pôvodnú zvukovú stopu videa mi youtube zmenil pred rokom, teraz pridal obmedzenie, uvidíme čo ešte príde v budúcnosti.

Spomínané video:

JÁN GAŠO
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest

3 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
slovak_slovan

Kto je to ta YT komunita? Ja chcem byt tiez YT komunita a zablokovat propagandu NATO, EU apod ktora je volne dostupna aj pre deti.
Nacase je zalohovat uploadnute videa na YT, pripadne ich davat na necenzurovane sluzby (rutube apod). Nedavno som spominal ze ak trend cenzurovania protisystemoveho obsahu bude pokracovat sucansym tempom, tak sa dozijeme cenzury o akej sa nam nesnivalo ani za komancov. Jedna z moznosti ako tomu zabranit je sifrovat komunikaciu (zabudnite na skype, gmail, hotmail…) a pouzivat alternativne uloziska suborov.

slovak_slovan

Aha, tak to radsej necham profesionalom :)
https://www.youtube.com/watch?v=6UIbfqN_xrs