TAKMER 30 ROKOV NEOBÝVANÉ MESTO

6
3042

Pripiať bolo mesto, v ktorom žili tisíce ľudí, ktorí pracovali v jadrovej elektrárni Černobyľ. A takto vyzerá dnes, 28 rokov po nehode jadrovej elektrárne…

Video vyššie vzniklo ako upútavka k reportáži televízie CBS.

Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
6 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
nový svet

Celé video (väčšinou takéto videá točia ekoteroristi, netvrdím však, že toto je ten prípad) som nevidel, nemám teraz čas. Táto upútavka evokuje pocit, že v zóne smrti neexistuje život – fauna. Skutočnosť je iná. Príroda má silné samoreparačné mechanizmy. Veľmi to zabolelo ale príroda funguje ďalej. Video v mojom linku ukazuje dnešnú faunu a flóru v oblasti Pripiať.

Faktom ostáva, že práve jadrová energetika je pri splnení podmienok bezpečnosti najekologickejšia forma získavania elektrickej energie, akú máme momentálne k dispozícii.

https://www.youtube.com/watch?v=Qfi6lR_sZws#t=139

nový svet

Súhlasím, sme viac menej len také ľahko zraniteľné „šváby“. „Vyvolení“ nás však majú doslova za švábov a sprosté opice.Nech by šialenci rozpútali hoci aj atómovú vojnu, časť prírody určite prežije. (..Aj necelé percento „nadľudí“ zavŕtané v bunkroch desiatky kilometrov pod zemou.) http://bioinfo.bact.wisc.edu/themicrobialworld/LAHT/b27.html https://microbewiki.kenyon.edu/index.php/Yellowstone_Hot_Springs http://www.mpg.de/257961/Oil_degrading_bacteria http://www.osel.cz/index.php?clanek=4950 V komentoch som chcel naznačiť, že sme na prelome dejín. Je na nás ako sa bude osud ľudstva vyvíjať ďalej. Zmeníme to?: Na jednej strane je hyperkonzum živený hlavne TV propagandou, ktorú riadia „vyvolení“. Na druhej strane obmedzené zdroje, vojny o ne, kde sa devastuje príroda a prelieva nevinná krv (Zas v réžii vyvolených). A… Zobraziť viac >>

nový svet

Písal som pár minút taký dlhší komentár aj som ho odoslal no nevidím ho a písať znova sa mi to nechce. Tak aspoň takto stručne, síce troška neskoro ale predsa:
Šťastné a veselé sviatky prajem Tebe i čitateľom tejto stránky!

Inak máš pekný web. (kompliment pod stromček ;)

nový svet

Za málo, skôr tebe patrí vďaka, že obetuješ kus času na tento web a pomáhaš ľuďom otvárať oči.
.
Asi dľžka komentára + viac odkazov bola pre WP podozrivá. Táto udalosť je zároveň odpoveď týpkovi, ktorý naznačoval, že si tu píšes sám zo sebou :)