MONIKA BEŇOVÁ VYZÝVA K REVOLÚCII, ALEBO K VOJNE?

4
4557
Foto: Facebook Moniky Beňovej

“Pomstite sa vždy ľuďom, ktorí vám ublížili. Nie preto, že pomsta je sladká( aj keď občas áno), ale preto, že si to zaslúžia a tiež preto, že akonáhle dostanú príležitosť, ublížia vám znova. Tento absolútne pravdivý názor som si práve prečítala v knihe, ktorú čitam a rečiem ÁNO je to presne tak”. Takúto perlu včera na sociálnej sieti Facebook vypustila naša europoslankyňa Monika Beňová.

Slovensko a jeho občania od roku 1989 zásluhou stoviek poslancov prišlo o miliardové majetky a boli doslova a do písmena okradnutí. Slovensko a jeho občania zásluhou stoviek poslancov nadobudlo miliardové dlhy a boli doslova a do písmena zadĺžení. Slovensko a jeho občania, zásluhou stoviek poslancov napriek tomu, že denne tvrdou prácou produkujú obrovské hodnoty, tie však odchádzajú do zahraničia a im sú podhodené omrvinky. Boli doslova a do písmena zotročení. Ak teda Slovensko a jeho občania zásluhou stoviek poslancov skončili okradnutí, zadĺžení, zotročení, žijúci v chudobe, v nejednom prípade prakticky bojujúci o svoje prežitie. Nie je aj to náhodou ublíženie?

Ale ak sa máme teda riadiť podľa rady od Moniky, tak v tom prípade by sa Slovensko a jeho občania mali pomstiť politikom čo im ulbížili. A to by už mohlo skončiť iba dvoma spôsobmi… V lepšom prípade revolúciou, v horšom vojnou. Alebo sa mýlim?

Ona vlastne svojim spôsobom priamo podporila to, o čo sa snaží Rudolf Vaský s jeho obnovou Československa, vymazaním dlhov, vrátením nakradnutého späť,  ubitím na smrť všetkých politikov čo sa nevzdajú, alebo nezutekajú a začatím odznova.

PS.: ja sa s Beňovej pomstychtivosťou určite nestotožňujem, nakoľko jeden od Moniky omnoho múdrejší pán povedal, že keby platilo oko za oko, svet by zostal slepý… A naviac verím, že božie mlyny sú na rozdiel od politikov spoľahlivé…

0 0 hlas
Article Rating
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
4 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Dušan Janek

pritom, ako moralizujete, musím uznať pán Gašo, že že časť Vášho sloganu je značne spupná, až megalomanská a Vaše logo agresívne. Vy určite netrpíte nedostatkom sebavedomia

Ján Marciňák

Hmmmm, smutné, pán Janek zrejme prečítal len slogan a pozrel logo,……….. Ako oheň, tak aj zbraň sú v podstate neutrálne. Zmení sa to až vtedy, keď ich niekto zoberie a obráti proti inému človeku. V tomto kontexte nás p. “politička” vyzýva obrátiť zbrane proti tým, ktorí nám ublížili, pričom iba ona vie, ktorí to sú…. (nemáte pocit, že takto nejako “funguje” práve mainstream ?