JE ČASOPIS ZEM A VEK PRORUSKÝ?

5
3840

Zem a Vek si za dva roky existencie vyslúžil množstvo prívlastkov, od konšpiračného, cez antisemitský, až po v poslednom čase proruský. Posledný prívlastok sa začal rodiť návštevou členov redakcie na ruskej ambasáde v máji roku  2014, pri ktorej vznikla aj táto fotografia

Dnes som mal tú česť absolvovať oficiálne stretnutie s veľvyslancom Ruskej federácie na Slovensku, Jeho excelenciou Pavlom Kuznecovom. O situácii na Ukrajine, vzťahu Ruska a Slovenska, mediálnej vojne Západu proti Rusku, slovanskej vzájomnosti a potrebe budovať nové vzťahy sa dočítate v najbližšom, júnovom vydaní mesačníka Zem & Vek. (Tibor Eliot Rostas)
Odvtedy sa s obľubou vyťahujú nikým nedokázané konšpirácie o financovaní ruskou stranou. Naposledy sa niečo na túto tému riešilo aj v nedávnej informačnej vojne na Slobodnom vysielači (čas 1h28m20s).

Kedže som svojho času v tomto časopise pôsobil, zaujíma ma Váš aktuálny (pokiaľ možno výlučne na prinášanom obsahu založený) názor a budem rád, ak ho vyjadríte v nasledujúcej ankete. Ďakujem.

Ako na Vás pôsobí časopis Zem a Vek?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
5 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Stano

Vyberám, že „proeurópsky“.

Citatel123

Je mozne sem kontaktovat spravcu tejto stranky nejakou formou sukromnej spravy?

JÁN GAŠO
JÁN GAŠO

alebo spravou cez FB