OBRAZ NAŠEJ ZVRÁTENEJ DOBY – PEDOFILI SA SŤAŽUJÚ NA NETOLERANCIU DÚHOVÉHO POCHODU

2
4188
Momentka z Prague Pride... Zdroj foto: facebook.com/parlamentnilisty.cz

Ako už väčšina z vás asi postrehla, v priebehu tohto víkendu mali po roku aj v hlavnom meste ČR zraz individuá, ktoré majú nutkavú potrebu predvádzať svoju sexuálnu orientáciu, exibicionizmus a úchylky na verejnosti. Celé toto mecheche pravidelne prebieha za podpory US embassy, množstva korporácií či organizácií napojených na financie Georga Sorosa.

Môj pohľad na takéto pre mňa podivné aktivity dávané do súvislosti s presadzovaním tolerancie som spomínal kedysi dávnejšie v článku z roku 2012. A stále som presvedčený o tom, že tieto pochody spôsobujú „teplej“ komunite viac škody ako osohu.

Tento rok sa vďaka takémuto pochodu stala ďalšia bizarná vec. Organizátori pražského pochodu boli obvinení z netolerancie, utláčania a šikanovania.

„Spolek Prague Pride je dobrovolnou, nestátní, nepolitickou, neziskovou organizací. Jejím záměrem je přispívat k prosazování tolerantní občanské společnosti, boji proti homofobii a zvýšení povědomí veřejnosti o lesbické, gay, bisexuální a transgender (LGBT) komunitě v ČR. “ píše sa na stránkach organizátorov pražského pochodu.

Avšak po víkendovom pochode sa na internete okrem iného objavila aj sťažnosť na „neférové a neadekvátní jednání ze strany organizátorů Prague Pride“, keďže tí jednu „sexuální menšinu doslova utlačovali na svobodě projevu a práva svobodně šířit informace“. 

„Šikanovat nás jen na základě toho, jací jsme a že se snažíme pomáhat – to má k tématu letošního Prague Pride – tolerance a respekt – hodně daleko.“ uvádzala táto menšina, ktorá sa pravidelne na týchto pochodoch zúčastňuje.

Môžete tri krát hádať, ktorá že „sexuálna menšina“ sa to sťažuje na komunitu, ktorá sa zasa pravidelne sťažuje na normálnu majoritnú komunitu.

Áno, tými sťažujúcimi sa sú pedofili…

PS.: na toto čo sa v poslednej dobe deje ma už ani nenapadá žiadne PS.

FOTOfacebook.com/parlamentnilisty.cz
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať... Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú...
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií
Upozorniť ma na
guest
2 Comments
najstaršie
najnovšie najpopulárnejšie
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
Meno

Nahoď diskusiu k tomu článku z roku 2012. Bolo tam upozornenie, že ďalší v rade čakajúci na svoje „práva“ sú zoofili a pedofili. Vtedy to možno pre niekoho vyzeralo ako nezmysel.
Žabu varia pomaly až ju možno nakoniec uvaria.